Здоров'я та краса Народна медицина

Простий масаж на п’ять хвилин – замість годин походів по лікарнях

Цей ранковий комплекс вправ надає на організм приголомшливий ефект!

Професор Лі Гуйлінь вважає, що людина може бути повністю здоровою, тільки якщо інь і янь (протилежні початки) знаходяться в повній гармонії між собою. Тому він склав комплекс вправ, спрямований на відновлення і підтримання гармонії між цими силами. Вправи дуже прості у виконанні і доступні практично кожному.

1) Почати слід з розтирання долонь. Витягни руки вперед і починай швидко розтирати долоні за годинниковою стрілкою, поступово зменшуючи темп. При цьому права рука повинна бути знизу, а ліва вгорі. Зігрівання долонь сприяє гармонійній роботі всіх внутрішніх органів.

2) Після того як розігріли долоньки, потрібно відразу переходити до розчісування волосся пальцями.

Масажуючи шкіру голови, ми спонукаємо до роботи наші внутрішні органи, так як торкаємося всі меридіани нашого тіла, які проходять через голову.

Регулярний масаж скальпа є профілактикою утворення зморшок і покращує кровообіг, тим самим покращуючи живлення волосяних цибулин. Чи Гуйлінь рекомендує прочісувати волосся у напрямку від чола до основи черепа, склавши пальці так, щоб рука була схожа на лапу тигра, а завершувати масаж голови потрібно розтиранням шиї – це робимо вже долонями.

3) Тепер переходь до розтирання вух. Для цього зігрій руки так, як описано в першому пункті, і потім починай розтирати великими пальцями всю поверхню вушної раковини, завершуючи масажем мочок.

4) На стопах також є велике скупчення біологічно активних точок, так що не відмовляй собі в задоволенні трохи помасажувати ніжки перед початком важкого трудового дня. Влаштуйся зручніше і ретельно помасажуйте стопи по всій поверхні.

5) Далі прийми позу лежачи і приступи до вправи Кегеля. Стисни м’язи тазового дна і утримуй їх так від 2 до 5 секунд, після розслаб і повтори те ж саме 10 разів.

6) Заверши вправою «Золотий півень стоїть на одній нозі». Просто закрий очі, розслабся, підніми одну ногу, зігнуту в коліні, і постій так 2 хвилини на кожній нозі. Якщо спочатку складно утримувати рівновагу, обмежся декількома секундами і поступово збільшуй час виконання вправи.

Далеко не всі довіряють таким методам оздоровлення, проте є величезна кількість випадків, які підтверджують, що традиційна китайська медицина може творити чудеса. Але дива не трапляється саме по собі, до всього потрібно прикладати зусилля.

Дата публікації: 15.07.2021 img Поділитися