Готові посперечатися, що ви не думаєте, що ваш стан вранці залежить від думок перед сном. Те, про що ви думаєте перед сном – по суті визначає ваше майбутнє, моделює ваше життя завтра.
Це як ефект доміно. Ланцюгова реакція ваших думок створює нейронні ланцюги в головному мозку, за 8 годин сну у вас в голові відбувається обробка інформації, про яку ви навіть не здогадуєтесь. Якщо говорити зовсім грубо, то поки ви спите, у вас в мoзку відбувається процес, який визначає ваше завтрашнє буття. Від цього процесу залежить:
– як ви будете почуватись;
– виспитеся ви, чи ні;
– який у вас буде настрій;
– скільки у вас буде енергії;
– як буде відновлюватися ваш організм – швидко чи повільно;
– що ви будете робити вранці / вдень/ ввечері.
Коли ви прокидаєтеся, то ви впевнені на всі сто, що ви керуєте собою, що ви приймаєте рішення. Але ви помиляєтеся. Тому що все вже прийнято за вас. За 8 годин сну записалася програма, якої ви будете дотримуватись протягом дня, від якої ви відхилитеся тільки в тому випадку, якщо в ваше звичне і розмірене життя увірветься несподівана подія, якої немає в програмі.
Коли відбувається щось неординарне, то програма збивається, мoзок за частки секунди перепрограмується і починає шукати вихід в незвичній ситуації. Але суть не в цьому.
Те, про що ви думаєте перед сном, має важливе значення у вашому майбутньому.
Найбільша проблема криється в людському невігластві. Звичайна людина не знає, як працює мoзок, не відчуває своє мислення, та й взагалі про себе нічого не знає, крім своєї ваги, зросту, кількості пальців на лівій нозі і розміру грyдей.
Тому у неї все йде самопливом. Вона просто обмірковує свої проблеми перед сном, шукає шляхи їх вирішення, мріє про нездійсненне. А вранці встає і починає новий день. Який вже змодельовано за минулу ніч.
Наприклад, під час сну мoзок прокручує майбутній день до найдрібніших подробиць. Прокручується можлива зустріч з колишньою дівчиною, відключення гарячої води, падіння метеорита чи отрyєння пиріжками. Все до дрібниць. Наш мoзок прокручує всі можливі ситуації. І виходячи з найбільш можливих ситуацій, видає вам вранці ваш стан.
Якщо програма «бачить», що для вас важливіше бути розсіяним, то ви будете розсіяними. Якщо програмі потрібно, щоб ви були бадьорими і життєрадісними, то такими вам і бути. І це не залежить від вашого бажання.
Все дуже заплутано, але це тільки так здається. Якби ви менше дивилися серіали або сиділи мережі, а більше пізнавали свою внутрішню суть, то все здавалося б очевидним. І ви б знали, що важливо все. Кожна дрібниця і кожна думка у вашій голові. Взагалі кожна!
Чим визначається програма? Звідки береться основа на кожен день?
Відповідь дуже проста. Основа – це ваші думки перед сном. Про що ви думаєте перед сном – це їжа для мoзку, хто ви є – цінний ресурс для розвитку світу або даремний продукт.
Відразу хочемо написати про те, що думки беруться не в той час, коли ви тільки що прилягли і лежите і про щось думаєте, а коли ви вже провалилися в сон, на першій фазі сну і вже не контролюєте свої думки. Вони течуть своєю чергою. За кілька секунд проноситься весь білий день, і це є основою. Це є фундамент.
Якщо ви практикуєте усвідомлені сни, то ви правитель свого завтра, ви можете писати програму самі. В усвідомленому сні, ви перекреслює свою стару програму. Наскільки нам відомо, всі, хто хоч раз керував сном – так чи інакше змінювали своє життя в кращу сторону. А ті, хто часто прокидається уві сні – кардинально змінювалися самі. До невпізнавання.
Про що ж все-таки думати перед сном? Є 3 важливих правила
Є деякі нехитрі правила, які зроблять ваш новий день більш ефективним. Якщо ви спробуєте їх реалізувати перед сном, то ви відразу відчуєте ефект від них на наступний же день. Вам день буде даватися легшим, голова буде ясною.
Так чи інакше, всі правила будуть працювати як метод виключення.
1. Спокій
Найважливіше правило – це спокій. Не потрібно нічого відчувати. Потрібно виключити всі емоції. Як позитивні, так і негативні.
Справа в тому, що мозок може прийняти ваші позитивні емоції за їх нестачу. Не потрібно піднімати собі настрій перед сном. І ми не рекомендуємо мріяти! Емоції визначають ваші думки в першій фазі сну. Якщо ви спокійні і розмірені, то програма робить орієнтиром чистий аркуш. Простіше кажучи, мозок програмує вас на наступний день діяти по ситуації. І дає додаткову силу вашому організму.
2. Відсутність думок
Постарайтеся не думати. Вимкніть внутрішню балаканину і слухайте тишу. У тиші є своє звучання, якщо часто прислухатися, то ви почуєте це звучання. Воно прекрасне.
Під час сну, коли аналізується минулий день, відсутність думок перед сном дасть збій програми. Для мoзку – це патова ситуація. Для мoзку думок не може не бути. Тому в програмі з’являється збій і вона переноситися на наступну ніч. Вранці ви будете відчувати себе відмінно і дуже бадьоро!
3. Розслаблення
Коли ми лягаємо спати, то в районі спини, а також руки і ноги у нас повністю не розслаблені. Ви можете це відчути. Коли ляжете спати, повністю розслабтеся. Коли повністю розслабитеся, постарайтеся розслабитися ще. Станьте ще м’якше. Потім ще і ще. Ви здивуєтеся, коли усвідомлюєте, наскільки напружене ваше тiло. Ми всі засинаємо дуже напруженими. На виході ми отримуємо напружені дні.
Запам’ятайте, про що вам потрібно думати перед сном.
- Прибрати емоції, переживання.
- Прибрати думки.
- Прибрати скутість тіла.
Коли ви перед сном контролюєте думки, тіло і стан, ви самі стаєте програмою. Ваш мoзок починає працювати «всередину», на вас. Вранці ви завжди прокидаєтеся бадьорими і енергійними.
І найголовніше, ви відчуваєте ясність розуму, яку не відчували раніше. Складається враження, що мoзок працює на сто відсотків, в житті починає все виходити.