Здоров'я та краса Народна медицина

Довго хворіла, а вилікувалася содою і часником. Цей рецепт врятував вже багатьох

У мене був хронічний бронхіт, по два рази в рік хворіла на пневмонію і думала, що мені від цього не позбутися ніколи. Але один чудовий і дуже простий спосіб допоміг не тільки мені, а й багатьом, кому я його рекомендувала. Розповіла мені про нього одна лікарка.

У лікарні, де працювала ця лікарка, лежали двоє чоловіків з абсцесом легенів. Чоловік старшого віку помер, а молодий згасав з кожним днем, попри зусилля лікарів. Професор проаналізував причини смерті старшого чоловіка і тільки розвів руками: лікарі усе робили правильно, і лікування було належним, однак хвороба була надто запущена.
Тоді моя знайома лікарка попросила дозволу у професора полікувати молодого чоловіка інгаляціями з часнику з содою. І той погодився. Яке ж було здивування, коли під кінець другої доби лікування з інгаляціями, у хлопця знизилася температура із 40 до 37,2. Чоловіка виходили. Відтоді лікарка усім розповідає рецепт приготування інгаляцій. Від неї дізналася і я. Коли припекло, почала й собі робити інгаляції. І дійсно допомогло. Відтоді раджу усім, хто має схожі проблеми.
Для інгаляції треба почистити 6 зубців часнику, порізати їх. Налити в маленьку каструлю 1 скл. води і, як тільки вода закипить, кинути туди часник і зменшити вогонь до найменшого. Проварити не більше 5 хв. Потім поставити каструльку на стіл, накритися ковдрою, нагнутися ближче до каструльки, щоб пар ніде не виходив, і тільки тоді відкрити кришку і кинути туди 1 ч. ложку соди. Відразу глибоко вдихати не треба, можна сильно закашлятися. Коли звикнете до пару, починайте дихати поперемінно: 2-3 рази вдих через ніс – повільний видих через рот; 2-3 рази повільно вдихати через рот – видих через ніс. Дихайте, поки зберігається тепло.
Потім витріть обличчя від поту під ковдрою, одягніть на голову теплу хустку і швидко в ліжко! Таким же способом я вилікувала свого 6-річного племінника, у якого була важка ангіна з температурою 40. На наступний ранок після інгаляції йому стало значно легше, спала температура, лопнув нарив.
Дихати парами часнику з содою можна 2-3 рази на день. Відходить мокротиння і стан поліпшується, через 2-3 дні нормалізується температура. При запущеній хворобі на лікування потрібно днів 10.
Дата публікації: 31.08.2020 img Поділитися