Квітник Садиба

Як правильно підготувати до зими кущі троянд, щоб не померзли

Залишилося дуже мало часу, щоб дачники завершили усі роботи по підготовці до зимівлі квітів. Пропонуємо дізнатися, які роботи варто проводити у жовтні по догляду за трояндами.

Якщо троянди ще квітують, то в цей період приберіть лише зів’ялі бутони й сухі листочки, видаліть бур’яни та прорихліть землю навколо кущів. Бутони, які утворилися, прищипніть разом з червоними молодими пагонами, які не встигнуть як слід визріти, а будуть забирати для свого зростання поживні речовини.

Щоб пробудилися бруньки, обприскайте трояндовий кущ 1% розчином сульфату калію, розчинивши 1 ч. ложку засобу в 1 л води.

Якщо потрібно пересадити кущ, то він має бути молодшим за три роки й робити це варто лише до середини вересня. На початку зріжте всі квітконоси на рослині й злегка підріжте коріння.

До настання тривалого холоду укрийте трояндові кущі. На початку жовтня квіти мають бути вже вкриті. Це можна зробити за допомогою поліетиленової плівки чи зробити з планок невелике укриття, залишивши з різних сторін невеличкі отвори, щоб надходило всередину свіже повітря.

Дата публікації: 12.10.2021 img Поділитися