1. Навіть найгарніших прикрас має бути небагато – тільки тоді вони прикрашатимуть людину. Нехай намисто, брошка, сережки, каблучка і браслет входять до одного гарнітуру, будуть однорідні за кольором і матеріалом, а також підходять до сукні, але й у цьому разі не варто носити все це од
разу. Якщо ви вибрали намисто, браслет і каблучку, то брошка вже зайва.
2. дні й ті самі брошки та намисто не варто носити день у день, як кажуть, і в будні, і в свята: то з в’язаною кофтинкою, то зі святковою сукнею.
3. Блискучі кольорові камені доречні у свята, ввечері; метал, пластмаса, неграноване скло – у будні; ланцюжки і бісерні нитки можна носити за будь-яких обставин.
4. Дорогі речі з золота та срібла з каменями, незважаючи на примхи моди, краще нехай залишаються строгими „класичними” за стилем, поза модними віяннями.
5. Складні за формою, сяючі прикраси зі штучних каменів (наприклад, намиста з різними підвісками, кулони, великі сережки, брошки, браслети) доречні тільки з вечірніми туалетами й головним чином в осінньо-зимовому сезоні. Ці прикраси красиві тільки при вечірньому освітленні, а вдень, особливо при яскравому сонячному світлі, вони втрачають свій вигляд.
6. Прикраси з перлів також більше личать до вихідного та вечірнього вбрання.
7. Варто уникати різнорідних прикрас. Приміром, з металевим ланцюжком не гармонують інші прикраси з прозорого чи кольорового скла, а також із пластмаси. Перлове намисто разом з металевими сережками і брошкою з кольорових каменів також виглядають вкрай некрасиво.
8. Часто-густо на пляжах можна побачити дівчат у купальниках, „доповнених” масивними металевими ланцюжками, коралями, браслетами. Це виглядає безглуздо. На пляжі доречні тільки тонкі, „невагомі” прикраси.
9. Також треба вміти підбирати прикраси до вирізу вбрання. Аби не заплуталися, керуйтеся цією інструкцією.
10. Важливе значення у виборі намиста або ланцюжка відіграє його довжина. Зорієнтуватися, як виглядатиме прикраса, допоможе це фото.