Здоров'я та краса Консультація лікаря

Лікарі з мусульманських країн знають, як побороти рак. Для цього треба голодувати

Це відкриє вам очі! Читайте до кінця, а потім надсилайте всім!

Така хвороба як рак в мусульманських країнах не вважається небезпечною і легко лікується голодуванням протягом кількох днів. Але в Україні на цю хворобу витрачаються чималі гроші, а способи лікування не розголошують.

Річ у тім, що мусульмани називають цю хворобу не раком, а звіром, який забирає в кілька разів більше енергії, ніж нормальні клітини організму. Вони породжуються і множаться (метастаз), а потім поглинають всі ресурси організму, після чого настає смерть. Однак, якщо цього звіра забрати, то він швидко помре.

Професори в університеті Алжиру кажуть, що рак помирає, якщо голодувати від трьох днів до місяця. Це означає, що треба нічого не їсти й пити тільки чисту воду. Як тільки суцільний чорний кал виходить з природного шляху, це означає, що хвороба пройшла.

Продовження звичного харчування також може викликати рак. Слід сказати, що лікарі з мусульманських країн були надзвичайно здивовані, щоб почути про рівень раку в Україні та смертність з цієї причини, оскільки ця хвороба рідко зустрічається на сході, і якщо вона виникає, то її легко лікують. Однак в нашій країні й на заході практично немає інформації про таке просте лікування раку, а продовжують гинути сотні тисяч людей.

Піст – рецепт профілактики та лікування раку. До цього тільки зараз дійшли західні вчені.

Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Національної академії наук, людям потрібно періодично відмовитися від трьох разового харчування і голодувати третину, або й пів дня.

Ще один варіант – це розвантажувальні дні, коли людина повинна споживати максимум 500 кілокалорій на день або відмовитися від сніданку та обіду.

За словами вчених, ця практика дозволить людям підтримувати свою вагу, а також це хороша профілактика від діабету, раку, захворювань серцево-судинної системи.

Це пов’язано з тим, що тимчасова відмова від їжі дозволяє організму реагувати більш ефективно на стрес, припиняє запальні процеси, залишає пухлину без харчування, прискорює ліквідацію пошкоджених елементів клітин.

Дослідники дійшли висновку: традиційна триразова система харчування ненормальна з точки зору еволюції. Наприклад, їжа добута власноруч нашими предками була неправильною. Тому здатність думати й діяти протягом багатьох годин без їжі – це природна поведінка для людей.

Їсти фрукти натще

Це відкриє вам очі! Читайте до кінця, а потім надсилайте всім!

Доктор Стівен Мак лікує онкохворих нетрадиційним способом, і дуже багато його пацієнтів уже одужали. Перед тим він використовував сонячну енергію, щоб вилікувати своїх пацієнтів від хвороб, але зараз вірить у природне зцілення організму. Він успішно вилікував рак у близько 80% хворих. Він переконаний: онкохворі не повинні вмирати. Ліки проти раку вже знайшли – це те, як ми їмо фрукти.

Ми всі думаємо, що їсти фрукти – це означає купувати фрукти, розрізати їх, і просто класти до рота. Але це не так легко і просто, як ви думаєте. Важливо знати, як і коли їсти фрукти. Це означає, що ви не можете їсти фрукти після того, як з’їли ще одну їжу! Фрукти треба їсти на порожній шлунок!

Якщо ви їсте фрукти на порожній шлунок, вони відіграють важливу роль у детоксикації вашої системи, надаючи вам велику енергію, щоб зменшити вагу.

Результат пошуку зображень за запитом голод вбиває ракові клітини

Фрукти – найважливіший продукт

Припустимо, ви їсте два шматочки хліба, а потім шматочок фруктів. Шматок фруктів готовий одразу пройти прямо через шлунок в кишківник, але цього не станеться через хліб, який ви з’їли перед фруктами. А тим часом хліб та фрукти гниють і стають кислотою.

Коли плід заходить у контакт з їжею в шлунку і травленням, вся їжа псується. Тож, будь ласка, їжте фрукти перед їдою!

Ви чули, як люди скаржаться: щоразу, коли я їм кавун – виходжу в туалет, коли я їм дуріан – мій живіт здувається, коли їм банан – мені здається, що мені уже потрібно бігти в туалет. Насправді, цього не станеться, якщо їсти фрукти на порожній шлунок. Адже фрукти, змішані з гнилою іншою їжею, виробляють гази.

Сивого волосся, лисини, нервозності й темних кіл під очима не буде, якщо їсти фрукти натще серце.

Якщо ви освоїли правильний спосіб поїдання фруктів, то отримаєте секрет краси, довголіття, здоров’я, енергії, щастя і у вас зовсім не буде зайвої ваги.

Коли потрібно пити фруктовий сік

Слід пити тільки свіжий фруктовий сік, не з банок, пачок або пляшок. Навіть не думайте пити сік, який нагрівся. Не їжте варені фрукти, бо взагалі не отримаєте з них поживних речовин. Ви тільки відчуєте смак. Приготування фруктів знищує всі вітаміни. Але краще з’їсти цілий фрукт, ніж пити його сік.

Якщо вам потрібно пити свіжий фруктовий сік, пийте його по ковтку і повільно, бо ви повинні дозволити йому поєднатися зі своєю слиною, перш ніж проковтнути її.

Ви можете влаштувати собі триденне фруктове голодування, щоб очистити організм. Просто їжте лише фрукти й пийте свіжий фруктовий сік протягом трьох днів. І ви будете здивовані!

Ось які фрукти слід їсти:

Ківі – хороше джерело калію, магнію, вітаміну Е і волокна. У ківі навіть більше вітамінів, ніж у помаранчах.

Результат пошуку зображень за запитом фрукти

Їжте яблука щодня і зможете не ходити до лікарів. Хоча яблуко має низький рівень вітаміну С, у ньому багато антиоксидантів й флавоноїдів, які збільшують активність вітаміну С, і тим самим допомагаючи знизити ризик раку товстої кишки, серцевого нападу та інсульту.

Полуниця має найвищу загальну антиоксидантну дію серед усіх фруктів і захищає організм від раку, закупорки кровоносних судин і вільного радикальних.

Їжте апельсини! Якщо з’їдати 2-4 апельсини на добу, то це допоможе від простуди, зменшить холестерин і допоможе позбутися від каменів у нирках.

Кавун складається з 92 % води, вона також наповнена гігантською дозою глутатіону, що допомагає підвищити імунну систему. Вони також є головним джерелом лікопену, який бореться з раком.
Інші харчові речовини, знайдені в кавуні, є вітамін С і калію.

Результат пошуку зображень за запитом кавун

Гуава та папая містять дуже багато вітаміну С. Гуава також багата на волокна, що допомагає запобігти запорам. Папая багата на Кароліну, що добре для очей.

Не запивати їжу холодною водою!

Також не можна пити холодну воду або інші холодні напої після їди, адже це викликає рак. Холодна вода або напої зміцнять масляний матеріал, який ви щойно з’їли. Це сповільнить травлення. Тому краще пити гарячий суп або теплу воду після їди.

Дата публікації: 13.02.2020 img Поділитися