Здоров'я та краса Краса

Як правильно користуватися патчами

Ось чи насправді ефективні патчі і кому ними слід користуватися…

Патчі – винахід косметологів з Південної Кореї, який поступово захопив весь світ. Маленькі наліпки на обличчя дають швидкий ефект, тому вони завжди є в косметичках мільйонів жінок.

Що таке патчі та як вони діють

Назва «патч» означає швидку корекцію дефекту. Спершу на ринку з’явились тканинні вироби, потім виробники почали випускати продукцію з гідрогелем, який став більш ефективним та потроху витіснив наклейки з тканини. Обидва види просочені концентратом з речовин, який шкіра абсорбує під час їх носіння.

В залежності від того, чим просякнуті патчі, вони виконують різні функції:

  • Зволоження шкіри.
  • Позбавлення від слідів втоми.
  • Позбавлення від набряків.
  • Короткочасне розгладження зморшок та ін.

В першу чергу їх рекомендують використовувати після безсонної ночі, перельоту, вечірки чи стресу, які залишили сліди на обличчі. Також вони допомагають підтримати ефект після насиченої косметологічної процедури.

Лучшие золотые патчи для глаз: рейтинг топ-10 по версии КП

Як використовувати наліпки

Патчі рекомендуються для жінок віком від 25 до 45 років. Для накопичувального ефекту патчі треба використовувати через день, тому найкраще для цієї мети підійде пакування, в якому знаходиться 30 пар виробів. Якщо спершу ви хочете протестувати продукцію, тоді рекомендуємо купити лише одну пару в індивідуальному пакуванні.

Обирати косметичний засіб потрібно в залежності від проблеми, яку ви хочете розв’язати:

  • Щоб позбавитись від темних кіл під очима та набряків, в складі мають бути кофеїн, винний екстракт, кінський каштан чи інші речовини, які покращують дренаж.
  • Під час стресу зверніть увагу на антиоксиданти, вітаміни Е та С, та коензим Q10.
  • Якщо ваша мета – швидко позбавитись від зморшок, обирайте гіалуронову кислоту, колаген, пептиди та ретинол.

Наносити патчі треба на очищену шкіру. Якщо ви обираєте продукцію у баночці, то виймайте їх спеціальною лопаткою, яка є в наборі. Обережно зніміть захисну плівку, але не видаляйте її повністю, адже вона захищає рідину від висихання. Тримайте продукцію в герметично закритому пакуванні у темному прохолодному місці.

Наносьте патчі від внутрішнього краю ока до зовнішнього. Оскільки форма виробів несиметрична, то накладати їх на обличчя треба в залежності від задачі, яка перед вами стоїть: для позбавлення від набряків – вузькою стороною до носа, для боротьби зі зморшками – навпаки. Процедура триває протягом 15-20 хвилин, в залежності від рекомендацій виробника. Під час процедури важливо зменшити кількість мімічних рухів. Знімати гідрогель треба в тому самому напрямку: від внутрішнього до зовнішнього краю ока, а залишки речовини розподілити по шкірі та дочекатись її повного вбирання.

Дата публікації: 07.04.2020 img Поділитися