Відпочинок Сім'я

Як поліпшити настрій всього за 5 хвилин

Цей метод підніме не тільки ваш настрій, але і самооцінку. Отже, чого ж ви чекаєте?

Чи замислювалися ви коли-небудь, працюючи над серйозним проектом або сидячи на нараді в Zoom котру годину підряд, що ще не виходили на вулицю в той день? У нас купа справ і турбот, купа проблем, які вимагають негайного вирішення, а значить – не до прогулянок на свіжому повітрі. Багато хто не виходять на вулицю днями.

Як жартують мої знайомі: «Якби не закінчився тижневий запас продуктів, я б так і не дізнався, що настало літо». Насправді це зовсім не смішно. Ніхто з нас не замислювався офісним планктоном, тому постійне перебування в приміщенні дуже погано впливає на емоційний і фізичний стан.

Зрозумійте наступне: відірватися від комп’ютера і вийти на вулицю – це лише кілька хвилин, а здатне творити чудеса. Вам гарантовано чудовий настрій, підвищена працездатність, бадьорість і прилив сил. Проблема полягає в тому, щоб зробити зусилля і відірватися від стільця!

Всього за 5 хвилин ви зможете підняти настрій і підвищити самооцінку.

Все, що потрібно для того, щоб відчути себе краще, це кілька хвилин на свіжому повітрі. Дослідники з Університету Ессекса виявили, що учасники експерименту, які прогулювалися на вулиці або займалися фізичною працею на свіжому повітрі, вже через 5 хвилин відчували радість і впевненість у собі.

Таким чарівним ефектом володіє просте дію – вихід на вулицю. Це означає, що вам досить швидким кроком пройтися по околицях або пограти з тваринами на газоні, щоб підвищити настрій і працездатність на весь день.А через 10 хвилин ви отримаєте таку необхідну дозу вітаміну D.

Отже, вже через 5 хвилин ви відчуєте себе краще: підвищаться настрій і самооцінка.

Однак не поспішайте радісно повертатися в приміщення: якщо у вас є зайві кілька хвилин, залишіться на свіжому повітрі на 10 хв. Чому? За даними Гарвардської медичної школи, більшість з нас страждає від нестачі вітаміну D, який має вирішальне значення для підтримки діяльності імунної системи і боротьби з сезонною депресією.

Дефіцит цього вітаміну є реальною загрозою для тих з нас, хто працює з дому, з огляду на, що днями не виходимо з квартир, особливо, коли працюємо над складними проектами. Гарна новина полягає в тому, що вам досить вийти на вулицю лише на 10 хвилин (в сонячний день, звичайно), щоб підвищити рівень вітаміну D до необхідного рівня.

Отже, чого ж ви чекаєте? Кращий час для того, щоб пройтися на свіжому повітрі – це зараз. Просто вмить!

Дата публікації: 09.06.2021 img Поділитися