Duolingo – тут ти можеш вивчити мову з нуля. Програма побудована у формі “дерева досягнень”: щоб перейти на новий рівень, потрібно набрати певну кількість очок за правильні відповіді. Є програми для iOS і Android.
LearnEnglish – вивчай англійську не лише за допомогою стандартних уроків, але й завдяки іграм та спілкуванню в чатах.
Situational English – вчи англійську через ситуації. На сайті зібрано близько 150 статей, в яких, в залежності від контексту, вже є готові вирази і реакції.
BBC Learning English допоможе вивчити британську англійську навіть з lower intermediate. Курс складається з відео та аудіо матеріалів, до яких прикріплені тексти з транскрипцією. Один з розділів присвячений роботі над вимовою.
Real-english.com – сайт з уроками, статтями та відео. Також доступний російською мовою.
Eslpod.com – ти можеш працювати з впорядкування файлів, всі вони доступні в iTunes безкоштовно. Також можна займатися з роздруківками подкастів і словниками.
Learn American English online – весь матеріал розподілений за рівнями і виділений певним кольором для зручності. А вчитель Пол пояснює граматику в відеоформаті.
Livemocha підійде тобі, якщо не хочеш слухати нудні лекції, адже це ціла соціальна мережа для тих, хто хоче підтягнути скіли з англійської. Тут ти можеш познайомитись із вчителями, лінгвістами і просто людьми, які хочуть вивчити мову. Кожен користувач допомагає один одному вчитися за допомогою відео чатів або повідомлень. Виконав завдання – носії мови виправлять помилки. Також можна знайти напарника, який допомагає тобі з англійською, а ти йому – з українською/російською.
Bussu. Тут теж можна знайти англомовного співрозмовника, а крім англійської можна вивчати ще 10 мов. На цьому ресурсі тизбільших свій лексичний запас та поставиш вимову. Твої вправи перевірятиме носій мови, а ти, у свою чергу, його. Додаток є для iOS та Android.6
LinguaLeo – цей ресурс можуть використовувати як дорослі, так і діти. З плюсів: величезна бібліотека відео, аудіо і текстових матеріалів, тематичні курси, особистий словник з озвученням та спеціальний набір тренувань: аудіювання, кросворди, переклад слів. З журналу розвитку ти можеш дізнатися свій реальний і можливий прогрес у вивченні мови. Є програми для iOS і Android – займатися можна в будь-який час і де завгодно.
Оroro.tv -вчи англійську за допомогою фільмів і популярних серіалів. У відеоплеєр вбудований перекладач, в якому потрібно вибрати російську мову.
Film-english – сайт вивчення мови за допомогою короткометражок створив викладач англійської Кієран Донахью – лауреат низки престижних освітніх премій у Великобританії.
TuneintoEnglish – для меломанів – вчи англійську за допомогою музики. Тут можна записувати тексти пісень під диктовку, співати караоке, знайти вправи до текстів та вгадувати, про яку пісню йдеться по діаграмах.
FreeRice допоможе поповнити словниковий запас англійської завдяки вправам з граматики і тестами. Сервіс підтримує Всесвітня продовольча програма Організації Об’єднаних Націй, тому заняття побудовані у вигляді гри – за кожну правильну відповідь ти отримуватимеш трохи рису, щоб нагодувати голодних.
Мemrise – сайт доступний англійською. В ході навчання тобі треба вибрати мем для кращого запам’ятовування слова або створити власний асоціативний образ. Потім потрібно виконати вправи на вибір правильної відповіді і сприйняття слова на слух. Сервіс також доступний для iOS і Android.
ESLPod – жива американська англійська мова, багато подкастів, які охоплюють всі сфери життя, завжди присутній гумор. Лексика за рахунок методу подачі досить легко засвоюється і закріплюється.
Myspelling підійде, якщо ти хочеш покращити правопис. Спочатку ти слухаєш слово, а потім треба написати його.
МanyThings – якщо готуєшся до тестів або іспитів з англійської. Тут є розділи на відпрацювання вимови (американський, англійський), ідіоми, сленг та інше.
ЕxamEnglish підійде, якщо готуєшся до міжнародного екзамену з англійської (IELTS, TOEFL, TOEIC).
Lang8 – тут ти можеш опублікувати для перевірки будь-який матеріал: твір, запис для блогу чи домашнє завдання. Все це перевіряють носії мови, зареєстровані на сайті. Також ти можеш перевіряти їх вправи з російської мови.
Babeleo – тут можна читати книги в оригіналі з професійним перекладом перед очима. Для ознайомлення книги доступні безкоштовно, але для повних версій, потрібно оформити підписку.
Begin-English – якщи ти тільки почав вивчати мову. Багато навчальних матеріалів, які зібрали студенти та аспіранти Московського державного університету.
List-English – на сайті ти знайдеш онлайн-словники, школи, форуми, перекладачі, тести, шкільні підручники, відеокурси, ігри, YouTube-канали, подкасти та багато іншого. Якщо ти тільки приєднався до курсу, то тобі запропонують завантажити план на 10 років, за допомогою якого буде легше вчитись.
Engvid – вчи мову за допомогою відеоуроків. Усі записи розділені за категоріями в залежності від рівня знання мови і об’єднані за тематикою – можна дивитися уроки для підготовки до іспитів або уроки, що пояснюють конкретні аспекти граматики.
Loyalbooks – тут ти знайдеш більше 7000 безкоштовних аудіокниг англійською мовою. Завантажуй книги, слухай їх в будь-яку вільну хвилину і вивчай мову.
Englishtips.org – на цьому сайті ти зможеш завантажити або читати онлайн всі підручники з англійської.