Відпочинок Сім'я

Успішними стають тільки обрані? Дурниці!

Мене страшенно дратують ці розчаровані в усьому люди. Убогі рослини, які вважають, що в цьому житті нічого не можливо домогтися і що успіх приходить лише до обраних. Так ось, дорогі страждальці. Успіх приходить до тих, хто рве і метає, оре і тяжко працює, а не валяється на дивані, посмоктуючи пивас і мріючи про мільйони.

Успіх приходить, коли спортсмен, в якого ніхто не вірить і яким усі говорять, що у нього немає шансів, незважаючи на біль в кожній клітині тіла йде на тренування, а потім цей хлопчина стає Олімпійським чемпіоном.

Успіх приходить, коли дівчина, якій батьки з дитинства твердили, що танці – це не професія, і що потрібно викинути дурниці з голови, репетирує ночами і у вільний від навчання час, а потім стає відомим хореографом.

Успіх приходить, коли молодий студент, з небагатої сім’ї оббиває пороги потенційних інвесторів, і ночами сидить над своїми проектами, а потім стає главою мегакорпорація.

Успіх приходить тоді, коли людина жертвує багато чим заради мрії, коли, незважаючи на тисячі невдач і падінь, він встає і йде знову до своєї мети. Перш, ніж говорити, що життя лайно і в ній неможливо чогось досягти, задумайся над тим, що особисто ти зробив для того, щоб твоя мрія стала реальністю?

Скільки ночей НЕ доспати? Скільки травм отримав? Скільки разів тебе занурювали особою в бруд? І скільки разів ти не кидав свою справу, незважаючи ні на що? Ніжки болять, дуже втомився, немає часу, я не талановитий і інші виправдання для шматків лайна, гниючих біля моніторів. Хіба це про тебе? Все можливо у цьому житті. Абсолютно все! Якщо ти в це віриш і по справжньому цього бажаєш. Бо немає на світі вершин, що взяти не можна!
Р. Кіосакі

Дата публікації: 11.06.2021 img Поділитися