Відпочинок Здоров'я та краса

Як підібрати прикраси до вирізу, форми обличчя і події

Які прикраси обрати, значною мірою залежить від того, в який час доби жінка має намір їх надіти. А ще яку сукну, сорочку чи кофтину хоче одягнути. І, звісно, хай який аксесуар оберете, він має підходити саме вашій формі обличчя! Тож, обирайте ґрунтовно!

Які прикраси обрати, значною мірою залежить від того, в який проміжок доби жінка має намір їх надіти. Сережки-підвіски з великою кількістю КАМІНЦІВ увечері виглядатимуть просто розкішно, а вдень – смішно.

Цього сезону більш універсальний варіант ДЛЯ ДІЛОВОГО ОБІДУ або для святкового пікніка з друзями – незамінні сережки-цвяшки й невеликі сережки-кільця із золота, платини або срібла.

ДЛЯ БІЛЬШ ВАЖЛИВИХ ПОДІЙ рекомендую сережки з коштовними камінцями. Доречні й подовжені сережки-підвіски, адже в сезоні 2018 року вони вельми популярні. Такі сережки можуть бути і дуже довгими, але тоді в них взагалі не має бути коштовних каменів. Щодо дизайну, то він трохи стриманий і навіть суворий.

Ще одна ювелірна та МОДНА ДЕТАЛЬ ЦЬОГО СЕЗОНУ – брошки. Дуже красиво виглядає чорне на чорному. Наприклад, до чорного жакета можна сміливо причепити чорну брошку, такий монохром дуже виграшний акцент. Удень окрасою вашого вбрання стануть мініатюрні брошки та брошки-шпильки.

 

Чудовим ДОПОВНЕННЯМ ДО ДЕННОГО ГАРДЕРОБА жінки можуть стати як елегантні тонкі браслети, так і масивні. Останні суперактуальні у новому сезоні, навіть раджу носити кілька відразу. От лишень пам’ятайте, що цей варіант не для ділового костюма.

Дата публікації: 04.09.2018 img Поділитися