Здоров'я та краса Сам собі лікар

Історія одного зцілення: одужати допомогла озерна вода

Чоловік поїхав на Світязь, упродовж десяти днів пив озерну воду і купався. І його тіло абсолютно змінилося. Після цього він здав воду в лабораторію на дослідження. Результати дивують!

В Івана Степановича виявили рак шлунку. Довелося зробити операцію, щоб видалити пухлину. Відтак лікарі призначили чотири курси хіміотерапії. Після того, як чоловік прийняв три курси лікування, його тіло повністю вкрилося прищами.

Від розпачу він відмовився від четвертого курсу хіміотерапії і шукав способів, як зарадити проблемі. «Місяць тому цей чоловік звернувся до мене, – розповідає Григорій КЛЕПАЧ. – Я йому порадив: їдьте на Світязь, пийте воду з озера кожен день і купайтеся, скільки можна. Через десять днів він повернувся зі шкірою чистою, як у немовляти. Знову прийшов, показував результат. Це вражає!»

Здивований неймовірним результатом, Іван Степанович замовив у лабораторії дослідження сітязької води. Виявилося, що вона містить 0, 003 мг срібла на 1 дм³ води (тобто на 1 л).

До порівняння, відповідно до «Гігієнічних вимог до питної води», затверджених МОЗ України, норма вмісту срібла – до 0, 025 мг/дм. З цікавості здав чоловік на аналіз і воду з колонки, розміщеної поряд з озером. Виявилося, що у тій воді срібла немає зовсім, натомість було виявлено запах цвілі, більшу жорсткість, майже удвічі більше нітратів.

«Раніше, коли була така можливість, я їздив кожного тижня і набирав воду зі Світязю, – розповідає пан Григорій. – Привозив повні бутлі і бідони, ставив у льох, використовував за потребою. І якщо на дні бутля лишався літр-два води, вона не псувалася навіть через п’ять років, ніби була вчора набрана. Ні цвілі, ні запаху».

Чоловік пояснює, що срібло – дуже сильний антисептик, а світязька вода, багата на срібло, має неймовірні очищувальні властивості. «Срібло, розщеплене до іонів, засвоюється миттєво, проникає в кожну клітину і навіть у молекулу, тож очищає організм на молекулярному рівні. Така моя теорія», – каже він.

На думку Григорія Клепача, очищення організму зараз актуальне, як ніколи раніше. Куди не глянь: в їжі – хімія (починаючи із солодощів і ковбас та закінчуючи хлібом), у ліках – теж хімія (кажуть, одне лікуєш – друге калічиш), навіть у повітрі – хімія!

Чоловік наполягає: не треба чекати, коли щось заболить, треба попереджувати хвороби, робити профілактику. «От вам приклад: сусід купив автомобіль, проїхав 10 тис. км – і замінює мастило і фільтри, поїздив рік – і везе машину на техогляд, робить профілактику, і так щороку.

Якби ми так любили себе і дбали про себе, як про свої автомобілі, ми були б набагато здоровішими! Українці, на жаль, здебільшого ніякої профілактики не роблять. Тільки вже, як півень клюне, біжать до лікарів, в аптеки, витрачають шалені гроші. Треба лікуватися наперед, робити профілактику, вона майже нічого не вартує».

От як приміром, очищення світязькою водою. Вона не коштує ні копійки: пий і купайся, скільки хочеш!

Дата публікації: 14.06.2018 img Поділитися