Як перестати їсти солодке: тепер навіть не хочеться!

Ви тез не можете прожити ні дня без солоденького? Ми підкажемо, що допоможе відмовитися від солодощів без особливих зусиль.

Чому нам так часто хочеться солоденького?

Нам так часто хочеться солоденького, наприклад, до кави, на ходу перекусити або щоб підняти собі настрій. З часом це перетворюється на звичку – погану звичку, від якої складно відмовитися. І солодкого хочеться дуже часто! І коли доводиться відмовитися від десертів – ми мучимося…

Причиною тяги до солодкого може бути не звичка і не психологічна потреба “заїдати проблеми”, а фізіологічна. А саме брак кальцію і магнію в організмі.

Особливо сильно хочеться солоденького тим, хто сидить на дієті. Це також фізіологічний фактор: організм недоотримує енергії, а тому вимагає глюкози. Вона швидко засвоюється і дає великий приплив сил, хоча цей ефект нетривалий.

Як перестати їсти солодощі?

Більшість усвідомлює, що їсти багато солодкого – шкідливо. Але не всі мають достатньо сили волі, щоб від нього відмовитися? Побороти “солодку” залежність допоможе кунжут. Він містить багато кальцію, магнію, вітамінів А, Е, С і групи В. А ще досить калорійний, тому забезпечить організм достатньою кількістю енергії. Треба тільки правильно вживати кунжут, наприклад, приготувати кунжутне молоко.

Як приготувати кунжутне молоко

100 г несмаженого кунжуту, 1 л води, 2 ч. ложки меду.

Кунжут залити водою, залишити на ніч. Вранці воду відцідити, але не виливати. Насіння висипати в блендер, додати склянку води, мед і подрібнити. Потім додати решту води і знову збити блендером. Підсолодити напій медом.

Склянку кунжутного молока потрібно випивати за пів години до їди. Тяга до солодкого пропаде за кілька днів, а разом з цим ви збагатите організм цінним легко засвоюваним кальцієм. Зміцните нігті і волосся. Таке молоко містить багато антиоксидантів, які призупиняють старіння і зменшують ризик розвитку раку.

Кунжутне молоко можна використовувати у випічці або як основу для фруктових коктейлів.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook