Сім'я Секрет успіху

Як підсилити жіночу енергію: 5 перевірених способів зробити життя кращим

Перевтома, різкі зміни настрою, апатія, негативні емоції, роздратування без явної причини – усе це ми зазвичай списуємо на осінню депресію, ПМС або “чорну смугу у житті”. А насправді причина інша, а саме – дефіцит жіночої енергії. Є способи її підсилити і все змінити.

Жіноча енергія – це енергія насолоди, творчості та пристрасті. Саме вона приводить світ до руху, примушуючи його розвиватися та змінюватися! Ось чому мужчини так прагнуть злитися з жінками, наповнитися їхньою життєдайною силою – це дозволяє їм реалізувати власний потенціал.

Як поновити свою жіночу енергію?

Існує дуже багато приємних способів відновити жіночі життєві сили. Потрібно тільки одне – скористатися ними, і результат експерименту вас здивує! Отже, спробуйте таке:

Догляд за власним тілом

Розслаблюючий масаж, новий манікюр, візит в сауну чи спортивну залу, маска для волосся або ванна з ароматичними маслами – все це не звичайні капризи, а цілющі процедури, необхідні для вашої психологічної рівноваги! Крім того, красива й доглянута жінка завжди привертає увагу мужчин, а це теж підвищує рівень жіночої енергії.

Спілкування з іншими жінками

Обмін новинами та корисними порадами, обговорення останніх подій та ділення будь-якими враженнями має для жінок надзвичайно велике значення. Інколи потрібно просто виговоритися! Мужчини часто не розуміють жіночих теревенів «ні про що», а дарма: нехай краще жінки видають свою денну норму слів іншим жінкам, ніж власним чоловікам. Розмовляючи з подругою, сестрою чи мамою, ви обмінюєтеся енергією, що позитивно впливає і на вас і, в кінцевому результаті, на ваших близьких.

Творчість

Вплив творчості на жінок не просто сильний, а надзвичайно могутній! Не важливо, чим ви будете займатися: співати, малювати, плести спицями чи вишивати хрестиком. Просто робіть це! Усвідомлення того, що ви створюєте щось власними руками, підвищує самооцінку, а заспокійливі монотонні рухи урівноважують емоційний стан. І енергія наповнює вас!

Затишок і комфортна психологічна атмосфера в домі
За своєю природою жінка є берегинею домашнього вогнища. А це може проявлятися по-різному: в приготуванні улюблених страв, у підтриманні чистоти та порядку, у вихованні дітей та влаштуванні сімейних вечірок. Не сприймайте домашні справи за рутину, а виконуйте їх із задоволенням, адже ви робите це в першу чергу для себе! Додатковий бонус – вдячність ваших членів сім’ї, що також підсилює жіночу енергію.

Особистісний розвиток

Не слід вважати, що призначення жінки обмежується виключно наведенням краси та домашніми клопотами. Ви повинні почувати себе цікавою особистістю, адже це приваблює оточуючих і наповнює вас життєвими силами! Розвивайте свій кругозір, багато читайте, плануйте справи та зустрічі, запишіться на курси вивчення французької мови, врешті-решт! Пізнання нового дарує незвідані враження та відчуття – вам є що розказати і чим поділитися. А це і є жіноча енергія!

Перелічені способи відновлення жіночої сили є узагальненими, але кожна жінка, безсумнівно, знає, що потрібно саме їй. Комусь допомагає шопінг у великому торговому центрі, а хтось хоче просто посидіти в тиші й погладити кота. Одні полюбляють відвідувати кінотеатри, а інші – читати на самоті. Все дуже індивідуально, але суть одна – просто не забувайте хоча б інколи робити те, що вам подобається! Жінка, повна енергії, не лише стає щасливішою сама, а й робить щасливими оточуючих – в цьому і полягає сенс. Тож поновлюйте свою енергію і живіть на повну!

За матеріалами

Дата публікації: 10.10.2018 img Поділитися