Діти Сім'я

Як обрати якісні іграшки для дитини

Психологи та виробники розробили низку критеріїв, які допоможуть придбати веселий та корисний сюрприз для малечі.

yКупуючи подарунки для дитини ми зазвичай обираємо цікаві забавки. Але різноманіття іграшок постійно зростає, лише на kolobok.dp.ua/shop/category/igrushki є 36 категорій, в кожній з яких десятки позицій. Тому зробити вибір все важче. Тож психологи та виробники розробили низку критеріїв, які допоможуть придбати веселий та корисний сюрприз для малечі.

Вік дитини має значення: обираємо іграшку, яка зацікавить малюка

Хлопчики та дівчатка поступово зростають та розвиваються. Тому психологи розробили класифікацію іграшок з урахуванням віку дитини:

  1. До року. Це період активного пізнання світу. Тому варто купувати брязкальця, різнокольорові кубики, пірамідки та гіпоалергенні м’які іграшки.
  2. 1-3 роки. Дитина починає вивчати форми, кольори, розміри та інші ознаки речей. Тому слід дарувати сортери, каталки, розвиваючі центри, фігурки тварин та музичні забавки.
  3. 3-6 років. В цей час настає період соціалізації та рольових ігор. Тому варто купувати ляльок та аксесуари до них, солдатиків, автівки, конструктори, пазли, тощо. Головне, щоб продукція підходила за віком. Рекомендовані параметри вказано у описі товарів та на упаковці.
  4. Більше 6 років. Це період активного розвитку логічного мислення. Тож необхідно дарувати конструктори, іграшки на радіокеруванні, інтерактивні забавки, набори для рольових ігор.
  5. Підлітки. Це ера гаджетів та винаходів. Тож варто купувати тематичні іграшки: квадрокоптери, гвинтокрили на радіокеруванні та складні конструктори.

Зауважте: не треба орієнтуватися виключно на вік та стать дитини. Слід враховувати її захоплення. Адже часто дівчата не люблять ляльок, та бавляться у автівки чи конструктори. Теж саме можна сказати про хлопців. Не всі зацікавлені машинками та треками. Деякі полюбляють іграшкову зброю та тематичні набори.

Як обрати якісну іграшку

Купуючи подарунок для малечі, ми орієнтуємося на зовнішний вигляд виробу та на ціну, не звертаючи уваги на більш важливі параметри. Проте виробники радять придивлятися до іграшок пильніше.

Дешеві забавки дуже часто виготовлені з неякісних матеріалів. Тому їх використання може призвести до травмування, появи алергічної реакції та подразнень. Бажаєте уникнути таких неприємностей? Це нескладно. Достатньо звертати увагу на такі деталі:

  • Бренд. Краще обирати продукцію від відомих виробників.
  • Безпечність. Гіпоалергенні іграшки мають відповідні сертифікати якості.
  • Матеріал. Купуйте забавки із безпечного пластику, тканини, деревини чи металу. Слід уникати виробів з фенолами, формальдегідами, бісфенолом А та важкими металами.
  • Охайність та відсутність гострих елементів. Також приділяйте увагу методу обробки швів, кутків та стиків. Вони мають бути закругленими та безпечними для малюка.
  • Барвники. Надійні виробники використовують органічні фарби, які не містять токсинів.

Знайти якісні та безпечні забавки неважко. Достатньо обрати магазин іграшок із сертифікованими товарами від відомих брендів. Саме у таких закладах варто купувати подарунки для малюків та дітлахів старшого віку.

Дата публікації: 19.08.2019 img Поділитися