Здоров'я та краса Сам собі лікар

Як назавжди позбутися шкідливих звичок

У всіх нас є шкідливі звички, які стали практично нашою другою натурою. Так чому ж не позбутися від них? Ми розповімо як це зробити.

Люди живуть зі своїми шкідливими звичками, бо не розуміють, як вони заважають, або позбавлення від них не є для них пріоритетним.

Нижче наведені деякі поради, самовдосконалення, щоб позбутися шкідливих звичок:

1. Дослідіть свої погані звички

Порушити погану звичку не так вже й легко. Якщо ви не зрозумієте корінь проблеми, то і не зможете виробити правильну стратегію для позбавлення від неї.

Задайте собі такі питання:

  • Коли ви набули звичку?
  • Чому у вас є звичка? / Як ви набули звичку?
  • Яка в ній необхідність?
  • Як сильно ви хочете позбутися звички?
  • На що ви готові піти, щоб позбутися звички?

2. Підготуйте план дій

Тепер, коли ви розумієте проблему, ви можете перейти до наступної стадії пошуку рішення. Є багато способів, щоб позбутися шкідливих звичок. Будьте винахідливі. Недостатньо просто сказати собі, що ви повинні припинити робити щось. Вам необхідно зрозуміти, що битва за позбавлення від шкідливої ​​звички є боротьбою, яка буде виступати проти вас самих. Як перемогти себе?

Єдиний спосіб виграти цю битву – це поставити точну мету і не відступати від неї. Доведеться проявити неабияку силу волі і навіть обманювати себе для того, щоб в кінцевому підсумку позбутися шкідливої ​​звички. Не давайте вашому розуму перехитрити вас.

3. Розуміння необхідності змінити щось у своєму житті

Головним способом при викоріненні шкідливої ​​звички буде повна впевненість у тому, що це дуже важливо для вас. Виберіть правильну мотивацію для себе.

4. Будьте конкретні

Ставте для себе тільки точні цілі. І не допускайте жодних варіантів. Наприклад, якщо ви вирішили перестати вживати алкоголь, то не варто дозволяти собі навіть трохи вина за вечерею або на будь-яких заходах. Проведіть для себе чітку межу, яку не будете перетинати.

5. Увімкніть нагадування

Складність, з якою стикається більшість людей, коли вони хочуть змінити звички в тому, що вони втрачають мотивацію через деякий час. Ми всі живемо зайнятим життям. І дуже легко просто забути про боротьбу проти шкідливих звичок. Простий трюк, щоб не забувати – зробити для себе будь-якого роду нагадування. Це може бути листівка на робочому столі, або лист самому собі на електронній пошті.

6. Не здавайтеся

Якщо ви вже намагалися позбутися шкідливої ​​звички, і у вас не вийшло, просто проаналізуйте свої помилки. Головне вірити і все обов’язково вийде.

Дата публікації: 15.02.2019 img Поділитися