Здоров'я та краса Схуднення

Як менше їсти і швидше худнути. Три лайфхаки від експерта

Мабуть, кожен знає: щоб схуднути потрібен дефіцит енергії. Простими словами, треба недоїдати. Але це легше сказати, ніж реалізувати. Ось що допоможе вам легше і швидше худнути…

Коли ви злили сім потів з себе на тренуванні, нещадно мотиляючи своїм кінцівками під вереск тренера: «Давай, давай!», організм відчуває велику втрату енергії і посилює голод, тобто змушує їсти. І це ще не найгірше, ще є харчові звички. Тому без лайфхаків тут ніяк.

1️⃣ лайфхак

У вашому домі повинні бути відсутні всі продукти, вживання яких вам варто мінімізувати (солодощі, смажене, напівфабрикати, білий хліб і т.д.) Попросіть рідних вживати це поза межами дому. На те вони і рідні, щоб допомагати вам.

Не слід випробовувати силу волі, коли на вас підступно зиркає хрумка вафелька, шансів у вас небагато.

2️⃣ лайфхак

Приготуйте овочеві та фруктові салати, і нехай вони постійно будуть на столі. Пів кілограма овочів та фруктів – мінімум для того, що худне. Нехай овочі та фрукти будуть в полі вашого зору.

3️⃣ лайфхак

Плануйте раціон. Не в кожного виходить харчуватись виключно вдома. Важливо спланувати день. Наприклад: о 17:00 я буду на діловій зустрічі, а в тому районі крім закладу швидкого харчування нічого немає. Оскільки попередній прийом їжі в мене був о 13:00, я вже буду досить голодна. Візьму я в свою дамську сумочку кефір чи яблуко, перекушу.

Консультує тренер та експерт зі схуднення Мандзяк Віктор

Дата публікації: 10.09.2020 img Поділитися