Здоров'я та краса Краса

Як часто можна фарбувати волосся

У одних жінок волосся росте повільно, підфарбовувати коріння їм можна не часто. Інші ж страждають від того, що вже через тиждень видно свій колір. Рішення одне — знову фарбувати волосся. Давайте подивимося, як часто можна це робити на думку фахівців.

Як часто можна фарбувати волосся фарбою

Фарби для волосся бувають різні: м’які нестійкі і стійкі фарби. Перший вид фарб для волосся не містить аміаку, а відсоток перекису водню низький (вище, ніж в відтіночним шампуні, бальзами, але нижче, ніж у стійкій фарбі). Такі фарби для волосся дають такий же яскравий, насичений колір, як і стійкі, але тримаються вони всього 1-1,5 місяці. Через цей проміжок часу колір можна оновлювати. Дуже часто цими фарбами користуються ті жінки, які не хочуть змінювати свій колір волосся, а просто бажають зробити його більш насиченим.

А от стійкі фарби зазвичай мають у своєму складі аміак або набагато більше перекису водню. Логічно, що такий вид фарб для волосся діє набагато сильніше на волосся. Після першого фарбування волосся потрібно дати час на відновлення. Частіше, ніж раз на 2 місяці стійкими фарбами волосся фарбувати не можна!

Звертаємо вашу увагу, ні в якому разі не тримайте фарбу на волоссі довше, ніж зазначено в інструкції! Опік гарантований, колір, як правило, відрізняється від передбачуваного, ніякого блиску чекати не доведеться, волосся почне ламатися. Таку ж шкоду можна заподіяти волоссю, якщо фарбувати його часто.

Якщо жінці нобхідно підфарбувати коріння, але відросле волосся потьмяніло, і хочеться освіжити колір, тоді спробуйте зробити так … Коріння підфарбуйте своєї звичайною стійкою фарбою, а по всій довжині пройдіться відтіночним засобом, про який ми напишемо нижче.

Як часто можна фарбувати волосся засобами для відтінків

Це ні що інше, як шампуні, бальзами, тоніка. Деякі жінки діляться з подругами, що відтіночними бальзамами фарбувати волосся можна хоч кожен день. Розумні підуть і спитають спеціаліста або просто заглянуть в інтернет, щоб переконатися в такому сумнівному способі. І правильно зроблять, адже це далеко не так!

Будь-який перукар скаже, що перекису водню в відтінкових засобах для волосся дійсно дуже і дуже мало, не часте їх використання ніякого негативного ефекту не викличе. А якщо фарбувати волосся відтіночним шампунем частіше, ніж раз в 10 днів, то шкода буде збиратися, в результаті вона буде настільки ж сильною, як від перетримування на волоссі звичайної фарби. Тому переконливо просимо вас прислухатися до поради фахівців в сфері краси та здоров’я волосся і не фарбувати волосся відтіночним шампунем частіше, ніж раз в 10 днів.

Як часто можна фарбувати волосся хною і басмою

Натуральні барвники хна і басма подарують не просто гарний, блискучий відтінок волосся, а й подбають про нього, збережуть здоров’я. Відразу попереджаємо, окремо використовувати басму не можна, колір волосся буде зеленим. Басму змішують з хною. Басма стимулює ріст волосся, укріплює коріння і ефективно бореться з лупою.

Пропорції хни і басми залежать від бажаного відтінку волосся. Каштановий колір волосся можна отримати, якщо хну і басму брати в співвідношенні 1:1. Коли басму кладуть у 2 рази більше хни, виходить чорний колір волосся. Щоб колір волосся зробити бронзовим, змішайте в рази більше хни з басмою.

Як часто можна фарбувати волосся цими натуральними засобами? Помилково припускати, що хною і басмою можна фарбуватися дуже часто. Справа в тому, що при частому її використанні хна забиває волосяні лусочки, від цього волосся стає тьмяним і жорстким. Фарбувати волосся хною і басмою можна не частіше, ніж раз на 2 місяці, а підфарбовувати коріння — будь ласка!

Дата публікації: 10.09.2019 img Поділитися