Дім Сім'я

Викиньте ці речі – вони притягують проблеми і негаразди

Кожна річ у нашому домі має енергетичне поле. Ця енергетика може бути як позитивною, так і негативною. Енергію добра зазвичай мають подаровані речі. А от які мають негативну енергетику і можуть нашкодити мешканцям дому, ми розповімо далі…

Аби позбутися негативної енергетики у домі, час від часу потрібно проводити ревізію і викидати
непотрібне, зламане, старе, зіпсоване. Вважається, що такі речі притягують невдачі та бідність.

Є речі, які не тільки не приносять користі, але й можуть нашкодити своєму власнику.

Годинник, що зупинився, потрібно або відремонтувати, або викинути. Призначення годинника – вимірювати час, який не зупиняється. Зберігати зламаний годинник – погана прикмета.

Надщерблений посуд, тріснуте дзеркало, розбите скло – наче дірка у вашому енергетичному просторі. Скляні та керамічні вироби мають бути цілими. Не варто склеювати вазу чи кружку. Це, по-перше, не має естетичного вигляду, по-друге, шкодить на енергетичному рівні. Якщо є ви надбили улюблену чашку і дуже не хочете її викидати – посадіть у ній вазончик, наприклад, кактус. Це врятує ситуацію.

Зіпсовані, старі, забуті речі притягують бідність. Зламані меблі, малий чи зношений одяг, взуття, речі, якими ви давно не користувалися не принесуть в дім гармонію. Їх треба позбутися – і тоді неодмінно з1являться нові.

Якщо від парних речей загубилась друга половинка, їм пора на смітник. Ніколи не зберігайте одну одну сережку. Це ніби уособлює втрату чогось. Не сумуйте за такими речами.

Віник вважається символом достатку. Він має бути в доброму стані. Якщо він пошкоджений – викиньте його.

Дата публікації: 06.11.2019 img Поділитися