Здоров'я та краса Народна медицина

Вичавіть лимон і змішайте з ложкою оливкової олії… Результат вразить!

Рецепт простий, має величезне значення для здоров’я. Ось всі його переваги…

Лікує запор

Ця комбінація допомагає змащувати травну слизову оболонку, також активує функцію сечового міхура. Вона містить антиоксиданти, які допомагають нам позбутися від токсинів і допоможуть належному переварюванню їжі.

Допомагає серцю

Оливкова олія багата жирними кислотами, воно допомагає контролювати і покращувати кровообіг, а також видаляє поганий холестерин, який допомагає кровотоку. Він також має протизапальний ефект і містить багато вітамінів.

Він підтримує роботу печінки і жовчного міхура

Коли ми відчуваємо опухлість, тяжкість і втому, зазвичай це відбувається тому, що наше тіло наповнене токсинами. Допоможіть своїй печінці вивести їх.

Суглобові або ревматичні болі

Завдяки своїм протизапальним властивостям, чайна ложка цього рецепта бореться з дратівливими болями.

Для зміцнення шкіри, нігтів і волосся

Щоб зміцнити слабкість і крихкість, зробіть суміш з 1 ст.л. оливкової олії першого віджиму і 1 ст. л. лимонного соку, в якій ви будете вбирати нігті протягом 10 хвилин перед сном. Ви також можете спати в тонких бавовняних рукавичках, щоб суміш з лимона і оливкового масла проникала в нігті в нічний час.

Олія і лимон можуть допомогти волоссю стати здоровими, сильними і блискучими і можуть допомогти контролювати лупа. Антисептичні та в’яжучі лимонні якості можуть допомогти в лікуванні шкірних захворювань.

 

Дата публікації: 21.10.2020 img Поділитися