Здоров'я та краса Краса

Вправи для обличчя: як підтягнути шкіру та обвислі щоки

З віком овал обличчя змінюється, щоки опускаються. А це додає віку і втомленого вигляду. Виправити це можна за допомогою пластичної операції або ін’єкцій. Але навіщо переплачувати і ризикувати, якщо підтягнути шкіру можна за допомогою вправ! 

Вправа “Качечка”

Спочатку нам слід добре та ретельно пропрацювати центральні м’язи лиця. Для цього нам потрібно напружити губи і почати відкривати та розкривати рот. Дану вправу слід повторити 15 разів.

 Вправа “Половина гримаси”

Попробуйте скорчити одну частину лиця у гримасі та максимально напружити м’язи шиї. Вправа виконується правильно, якщо ви зможете побачити свої сухожилля на шиї. Повторюємо 15 разів.

Вправа “Рибка”

Для цієї вправи нам потрібно витягнути губки бантиком. Після цього акуратно і плавно закидаємо голову назад і намагаємося своїм підборіддям зі всіх сил дотягнутися до стелі. В такому положенні будуть задіяні не тільки щоки, але й шия теж. Повторюємо 15 разів.

Вправа “Скульптор щік”

Для цієї вправи нам потрібно розкрити рот та усміхнутися, а потім пальцями рук акуратно підняти щоки вверх. Залишаємося в такому положенні протягом 30 секунд.

Вправа “Заплющені очі”

Така проста вправа допомагає ефективно зменшити кількість жиру у шоках. Міцно закрийте очі та розпочніть корчити різноманітні гримаси до тих пір, поки не відчуєте, що ваші м’язи напружилися Повторюєте 15 разів по 3 секунди.

Вправа “Підіймання підборіддя”

Хороший «ліфтинг-ефект». Для цього нам потрібно нижню губу покласти на верхню і старатися високо тримати підборіддя. Повторюємо 15 разів.

 Вправа “Поцілунки в щічку”

Для цієї вправи нам потрібно міцно стиснути губи і почати рухати ними зліва направо. Цю вправу потрібно повторити теж 15 разів.

Вправа “Опускання щелепи”

Язик потрібно сильно притиснути внизу рота та максимально низько опустити щелепу вниз. Таке розтягнення допомагає спалити жир в щоках. Робимо 15 разів.

Бонус: Позиція язика

Варто знати, що неправильне положення язика має здатність впливати на форму обличчя, створювати подвійне підборіддя або ж навіть великі щоки. Час від часу стежте за тим, щоб язик та зуби знаходитися в правильному положенні: язик повинен лежати ближче до самого піднебіння, а зуби мають бути злегка стиснуті.

Дата публікації: 01.02.2021 img Поділитися