Воскова депіляція вдома: який віск вибрати для процедури?

Воскову депіляцію можна робити в домашніх умовах. Для цього потрібно лише правильно підібрати віск та ознайомитись з рекомендаціями щодо застосування.

Проблему небажаного волосся можна вирішувати різними способами. Якщо ж обирати найкомфортніші з них, то варто звернути увагу на депіляцію воском, яка може виконуватись в домашніх умовах. Для цього потрібно лише правильно підібрати засоби та ознайомитись з рекомендаціями по застосуванню.

У процесі знадобиться воскоплав (https://staleks.ua/voskoplav-dlya-depilyatsii/brand-bucos/) та віск. Враховуючи велику різноманітність засобів, на першому етапі можуть виникнути складнощі. Щоб обрати найкраще рішення, потрібно ознайомитись з основними різновидами засобів.

Плівкові воски

Для депіляції в домашніх умовах можна використовувати плівковий віск. Це різновид гарячого воску, який має покращені характеристики:

  • повторює анатомічні особливості частин тіла;
  • високий рівень пластичності;
  • температура нагрівання 39 градусів.

Вказані особливості роблять плівковий віск чимось середнім між теплим та гарячим воском. Процедура використання такого засобу досить проста. Для нанесення використовується звичайний шпатель. Видаляється восковий шар просто, без допомоги смужок. Потрібно повторити всі дії, які виконуються у випадку користування твердим воском.

Плівковий віск зазвичай має в складі каучукові та вінілові полімери. Ці складові забезпечують високий рівень пластичності, що дуже важливо для виконання депіляції в домашніх умовах.

Ще однією важливою особливістю є можливість застосування навіть для чутливих зон на тілі. Це означає, що його можна наносити на будь-які ділянки. Максимальний ефект забезпечується на волоссі, довжина якого складає 4-8 мм. Що стосується брендів то, чудовим рішенням може стати віск для депіляції  italwax, який представлений в різних форматах.

віск

Теплі воски

Це ще один різновид клейких засобів для депіляції в домашніх умовах. Воски, що належать до цієї категорії, виготовляють на основі меду, білого бджолиного воску або соснової смоли. Додатковими компонентами можуть бути рослинні екстракти, які забезпечують доглядову функцію, заспокоюють шкіру та усувають подразнення.

Теплий віск також підходить для використання вдома. Серед основних переваг засобу можна виділити невисоку температуру плавлення (вона складає приблизно 38 градусів) та простоту нанесення. Найпоширенішою формою теплого воску є касети. Вміст з них можна помістити у воскоплав та легко розігріти до потрібних температур. В цьому випадку ризик опіку знижуються до нуля.

Що стосується недоліків, то варто відмітити підвищений дискомфорт. Депіляція теплим воском може бути більш болючішою, ніж засобами інших категорій. Наноситься розігрітий віск за допомогою спеціального шпателя. Готовий восковий шар накривається за допомогою спеціальної смужки. Після цього вона різким рухом знімається зі шкіри.

Гарячі воски

Ці засоби мають низку відмінностей від двох попередніх категорій. Одним з них є склад. У гарячий віск зазвичай входить бджолиний віск, нафтопродукти або соснова смола. Крім цього, в складі можуть міститися рослинні добавки (наприклад, екстракти цитрусових). Ще однією особливістю є формат засобів. Гарячі воски можуть продаватися у формі таблеток, касет, дисків, брусків та навіть гранул.

Ці засоби плавляться за температури 46-47 градусів. Саме тому їх рекомендують використовувати в салонах. Проте, за умови дотримання всіх правил та інструкцій, засоби можливо наносити в домашніх умовах. Головною умовою в цьому випадку є акуратне та безпечне використання. Адже, засіб нагрівається до дуже високих температур, тому може викликати опік шкіри.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook