7 помилок макіяжу, які зроблять ваші очі візуально меншими

Іноді жінки самі псують своє обличчя макіяжем, роблять очі меншими, а погляд тьмянішим. Уникайте цих помилок, щоб завжди виглядати чудово!

Щоденний макіяж – процедура, яка виконується на рівні автоматизму. Тільки накладаючи косметику з особливої ​​нагоди, жінки шукають щось новеньке. У цьому криється небезпека – помилки теж доводяться до автоматизму і не помічаються. В результаті жінка просто звикається з тим, що її очі, наприклад, виглядають маленькими.

Є 7 типових промахів, які роблять очі візуально меншими: 

1 Колір тіней і очей збігаються

7 помилок макіяжу, які роблять ваші очі візуально менше - 1

Найчастіше жінки роблять саме цю помилку – купують тіні в тон до очей. Через це очі не стають більшими, як багато хто думає, а втрачають виразність. Спробуйте пошукати щось більш цікаве.

2 Чорний олівець в якості підводки нижньої повіки

7 помилок макіяжу, які роблять ваші очі візуально менше - 2

Не варто підводити нижню повіку чорним олівцем по слизовій. Взагалі промальовування слизової загрожує запальними процесами. Та й оптично очі звузяться від такого макіяжу. Цей вид підводки підходить тільки тим, у кого очі дуже великі.

3 Відсутність розтушовування

7 помилок макіяжу, які роблять ваші очі візуально менше - 3

Якщо ви прописуєте олівцем нижню повіку, обов’язково розтушуйте підводку. Інакше погляд буде важким, очі стануть хворобливими і маленькими.

4 Прямі вії

7 помилок макіяжу, які роблять ваші очі візуально менше - 4

Якщо вії від природи прямі, купіть щипчики для завивки вій і застосовуйте їх перед тим як нанести туш. Це займе всього хвилину, зате вії придбають приголомшливий вигин.

5 Темний смокі-айс

7 помилок макіяжу, які роблять ваші очі візуально менше - 5

Цей прийом взагалі поступово відходить у минуле, йде він лише великооким жінкам. Та й виглядає такий мейк громіздко, неприродно. Тим більше, що візуально очі стануть зовсім крихітними. Використовуйте більш світлі тони для димчастого макіяжу.

6 Світлий консилер

7 помилок макіяжу, які роблять ваші очі візуально менше - 6

Темні кола можна заштрихувати консилером, але якщо він занадто світлий, нічого доброго не вийде. Синці ви може і приховає, зате очі стануть маленькими.

7 Матові темні тіні

7 помилок макіяжу, які роблять ваші очі візуально менше - 7

Темні кольори тіней взагалі не найкращий вибір, особливо для повсякденного макіяжу. Матові темні тіні візуально зменшать очі, тому від них взагалі варто відмовитися для фарбування верхньої повіки.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook