Здоров'я та краса Краса

Секрети макіяжу для холодної погоди

Потурбуйтеся про те, щоб влітку тональний крем був з більшим SPF захистом, а восени – з меншим. Взагалі уникати захисту від сонця шкідливо.

Кожній жінці хочеться прикрашати себе, але одночасно й не забувати про правильний догляд за шкірою та волоссям у холодну пору. А ще важливо, щоб макіяж міг витримати несподіваний легкий дощ. Професійний візажист Марія ЯНЮК, яка вже п’ять років займається улюбленою справою, поділилася секретами вдалої зачіски та макіяжу у холодну пору року.

«У своїй роботі я завжди орієнтуюся на клієнта, його особливості у зовнішності, смак. Я не ставлю в пріоритеті зробити образ модним, незважаючи ні на що. Притримуюся балансу між актуальністю, стилем та смаком. Макіяж та зачіска мають бути доречними», – розповідає Марія.

ВОЛОССЯ ПОТРЕБУЄ ЗАХИСТУ
«Щоб захистити волосся від травмуючого впливу, під час укладки бажано користуватися спеціальними термозахисними засобами. У холодний період варто зменшити кількість лаку, адже спиртова основа пересушує волосину. Сухе та пористе волосся корисно щоденно змазувати олійкою, тоді воно буде зволоженим та блискучим. Після душу на пряме тонке волосся можна нанести пінку та злегка підсушити. Це збільшить об’єм зачіски на наступний день», – ділиться візажист.

СЕКРЕТ РОЗКІШНИХ ЛОКОНІВ
Марія розповіла, що часом можна потішити себе легкими та приємними локонами. Для цього не обов’язково використовувати «плойку», а можна обійтися щипцями. Головна хитрість у тому, що кожен локон у «прасочці» необхідно до самих кінчиків прокручувати, а не тягнути, як робить багато жінок. Саме так зберігається об’єм біля коренів.
Важливо накручувати пасмо від обличчя і враховувати симетричність зачіски справа та зліва. Не забудьте кожен локон поправити після закручування пальчиками.

Якщо ж у вас пряме тяжке волосся, після закручування локона треба його не розпускати, а приколоти невидимкою до повного охолодження волосин.
Якщо ви хочете, щоб зачіска трималася максимально довго, то лакувати пасмо потрібно до та після закручування.

ІДЕАЛЬНИЙ ТОН ОБЛИЧЧЯ
«Жінками потрібно робити скрабування два рази на тиждень. Це дозволить макіяжу краще лягати на шкіру і виглядатиме акуратніше. Зволоження особливо необхідне в осінній період, оскільки холодний вітер сильно висушує шкіру», – пояснює візажистка.
Пил на вулицях міста разом з вітром прилипає до тональної основи. Та якщо ви нанесете поверх тоналки пудру, це усуне проблему.

МІНУС 10 РОКІВ
З віком шкіра обличчя та шиї поступово опускається, тому наносити крем чи тональну основу потрібно за масажними лініями доверху (від скули до виска, наприклад), щоб механічно не сприяти обвисанню шкіри, не тягнути її донизу.

«Потурбуйтеся про те, щоб влітку тональний крем був з більшим SPF захистом, а восени – з меншим. Взагалі уникати захисту від сонця шкідливо. Із захистом ваша шкіра збереже здоров’я та свіжість, – розповідає Марія. – Я часто виконую ліфтинг-макіяж, який ідеально підходить для жінок зрілого віку, які бажають виглядати молодше. Це вид макіяжу, який дозволяє виглядати на 10–15 років молодшою».

Також зрілим жінкам бажано перед нанесення макіяжу перемішувати тональну основу з кремом або обрати її більш жирної консистенції, оскільки шкіра з віком втрачає пружність і вологу.

ПРИХОВАТИ І ПІДКРЕСЛИТИ
Щоб приховати синці під очима, консилер під очі повинен бути трохи світлішим, ніж тональна основа, інакше сліди втоми під очима будуть ще більш помітними. Не забудьте про нанесення тональної основи на шию, аби макіяж виглядав рівномірним та природнім.

Під час макіяжу не варто забувати висвітлювати ті місця, що потрібно візуально зробити об’ємнішими, та затемняти ті, які треба зробити меншими. Обов’язково потрібно наносити зверху пудру.

Фарбуючи очі, потрібно давати основу під тіні. Навіть найкращі тіні скочуються, а основа зберігає їх на довше.
Колір брів має бути на тон темніший, ніж коріння волосся. Завжди варто розчісувати брови та використовувати фіксатор для брів.

 

Дата публікації: 23.10.2017 img Поділитися