Відпочинок Сам собі лікар

5 дієвих способів перехитрити стрес

Уникнути стресу у повсякденному житті практично неможливо. Але цілком реально звести його до мінімуму. Є хитрі психологічні прийомчики.

1. Змінюйте те, що можна змінити, і приймайте як долю те, що поки змінити неможливо. Навіщо нервуватися, якщо це нічого не змінить?!

2. Якщо вам набридла брехня по телевізору, перемкніть канал або спробуйте не вмикати його кілька вечорів. Все одно завтра вранці колеги розкажуть вам усі останні новини.

3. Живіть сьогоднішнім днем і радійте серцем від цього. Не будуйте рожевих планів на майбутнє, дуже сумнівно, що воно виявиться кращим за сьогодення. Забудьте про минулі невдачі, перестаньте турбуватися про майбутнє й знаходьте максимум радості в дні, у якому живете.

4. Уникайте неприємних людей. Ніколи не дратуйтеся від спілкування з людьми, якими б вони не були. Приймайте людей такими, якими вони є. Якщо доводиться спілкуватися з нестерпною людиною, радійте, що ви не такий. Бережіть нерви і посміхайтеся – перемога однаково залишиться за вами.

5. Більше спілкуйтеся з цікавими людьми. Не замикайтеся в собі, частіше розмовляйте з оригінальними та успішними людьми. Якщо є проблеми, порадьтеся з ними, запитайте, як вони розв’язують ті чи інші питання.

Дата публікації: 05.06.2018 img Поділитися