Здоров'я та краса Народна медицина

Стафілокок боїться мокриці

Настоянку із мокриці бурої використовують для протирання гнійних ран та забоїв. Результат таких протирань та компресів просто вражає.

Мокриця бура – їстівний гриб, який має приємний смак та запах. У народній медицині його застосовують для лікування стафілокока. Зазвичай для цього роблять настоянку.

Мити гриба не потрібно, лише почистити, дрібно покришити та скласти у скляну посудину. Потім залити горілкою у пропорції 1:3 і настоювати в темному місці за кімнатної температури 15–17 діб, час до часу збовтуючи. Коли мине термін настоювання, процідити через два шари марлі та відтиснути. Зберігати у сухому темному місці.

Дітям, у яких є вірус стафілокока, давати настоянку від 5 крапель (залежно від віку), розбавляючи її порівну перевареною водою, тричі на день у перервах між їдою, дорослим – по 20 крапель, не розбавляючи. Така настоянка також ефективна для лікування гаймориту.
Зовні настоянку із мокриці бурої використовують для протирання гнійних ран та забоїв. Результат таких протирань та компресів просто  вражає.

Дата публікації: 02.06.2017 img Поділитися