Вісім способів зробити собі новорічний настрій
Читайте та дійте – і настрій обов’язково піде вгору!
- Прочитайте передноворічні публікації на сайті simya.com.ua Ви можете знайти для себе корисну інформацію, як приготувати оригінальні страви на новорічний стіл.
- Активуйте дитячі спогади – необхідно вибрати спокійне місце, заплющити очі і згадати якусь передноворічну суєту і святкування Нового року з вашого далекого дитинства і подумки відповісти собі на запитання:
- Яка була у вас вдома ялинка, справжня чи штучна?
- Які ялинкові іграшки ви пам’ятаєте?
- Які подарунки ви знаходили під ялинкою?
- Які запахи ви пам’ятаєте, можливо аромати мандаринів, ялинкової хвої або маминих страв?
Помріяли? А тепер лягаємо під ялинку і їмо мандаринку, закріплюємо ефект техніки! Настрій вже підвищується, читаємо далі!
3. Напишіть список бажань. Ця техніка покращує настрій, творче мислення, допомагає плануванню та реалізації задуманого!
- Історія про те, як правильно загадувати бажання на Новий рік
4.Створіть новорічний подарунок своїми руками – це справжній політ фантазії, ви можете творити самостійно або разом з близькими! Зробіть новорічний вінок, іграшку або оформіть свічку своїми руками.
5. Активуйте слух. Зробіть плейлист зі святковою музикою.
6. Активно рухайтеся. Рухова активність необхідна щодня, оскільки за її відсутності підвищується рівень гормонів адреналіну і кортизолу. Якщо їм немає, куди подітися, це призводить до фізичної напруги та психологічних проблем таких як: стрес, депресія, апатія, тривожність, панічні атаки та негативні думки без видимого приводу! Тому прогуляйтеся, подурійте з дітьми.
6. Активуйте нюх. Поставте ялинку або хвойні гілочки, купіть і розкладіть мандаринки у гарну тарілку! Якщо у вас штучна ялинка, то можна накапати на неї або в аромалампу ялицеву/соснову олію або олію апельсина! Це буде знезаражувати повітря в приміщенні, а у випадку з апельсиновою олією – тонізуватиме вас! Якщо у вас немає алергії, сміливо використовуйте цей спосіб!
7. Зробіть подарунок собі – на знак подяки за минулий рік, турботи про себе, наприклад, можна купити нову красиву сукню, дорогу ручку, годинник або щоденник. Здавалося б проста річ, а настрій створює!
8. Активуйте зір. Прикрасіть дім, в цьому ритуалі полягає особлива магія святкового настрою, особливо коли бере участь вся сім’я,
Авторка – психологиня Олександра Горбачова