Здоров'я та краса Краса

Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років?

Жінки за 50+ вважають моду інтересом молодих, але абсолютно даремно. Сучасне життя дає можливість жінкам виглядати так, як їм хочеться незалежно від цифр в паспорті. Тим більше, що можна прекрасно виглядати, не наслідуючи молодь. 

Як можна виглядати супер стильно після 60?

Перш за все не можна забувати про комфорт, він особливо важливий для жінки в 60 років. Тому відмовтеся від незручних фасонів, високих каблуків, складних комбінацій. Робіть ставку на простоту і лаконічний стиль. 

Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 1

У міру завужені вкорочені брюки, джемпер вільного крою – прекрасний сет. Особливо виграшно виглядає поєднання відтінків гарбуза і сірого. 

Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 2

Не бійтеся насичених відтінків і стильних комбінацій кольору. Зрозуміло, нейтральні палітри прекрасно підходять для зрілого аутфіта, але саме соковиті акценти роблять наряд більш виразним. Зручні лавандові штани, біла футболка, світло-жовтий жакет – оригінальне тріо.  

Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 3Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 4

Альтернатива

Навіть якщо ви вирішили робити ставку на чорний комплект, доповніть його свіжою, яскравою річчю, наприклад, жовтим кардиганом. 

Moda e Terceira Idade - Nova Veneza Online

Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 5

Ідеальне рішення для будь-якого віку – білі прямі брюки. Їх можна поєднувати практично з чим завгодно за кольором і формою. 

Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 6Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 7

Якщо ситуація вимагає більшої строгості, спробуйте чорно-сіру комбінацію. Чорні штани, чорний топ, взуття в тон і сірий піджак – універсальний комплект. У ньому можна піти куди завгодно. 

Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 8

Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 9Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 10Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 1

На вихід

Білий колір освіжає, не забувайте частіше включати його в образи. Світла туніка, красивий шарф, зручні штани – так можна піти куди завгодно і виглядати приголомшливо. 

Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 12

Не бійтеся білого пальто,  це шикарна річ. Вона буквально перетворює будь-які аутфіти. 

Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 13

Ще один яскравий варіант – червоне пальто, головне, підібрати не дуже кричущий відтінок і правильно його комбінувати. Жіночне плаття – прекрасна основа для образу з червоним пальто.   

Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 14

Тим, хто віддає перевагу більш універсальним і спокійним речам, варто купити практичне класичне чорне пальто. Його можна комбінувати абсолютно з усім. 

Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 15

Прекрасна альтернатива пальто – Кейп, пончо. Вони чудово приховують недоліки фігури і добре виглядають з звуженими фасонами штанів. 

Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 16

Вік і мода: як знайти свій стиль в 60 років? - 17

Як бачите, модний одяг – не тільки для молодих, а й жінок поважного віку. 

Дата публікації: 09.09.2021 img Поділитися