Здоров'я та краса Консультація лікаря

Відновити “чоловіче здоров’я” допоможе листя ліщини: поради фітотерапевта

Ліщина має багато корисних властивостей, тому її застосовують при різних захворюваннях, в тому числі при простатиті. Щоб дізнатись більше, читайте далі!

Ліщина – рослина з сімейства березових, яка багатьом відома під назвою «лісовий горіх» або «ліщина». У Стародавньому Римі та Греції ліщину вважали священною і вірили, що гілка горіхового дерева може вказати, де зариті скарби, згасити вогонь, припинити повінь, вберегти від багатьох захворювань. Горіх вважався символом життя і безсмертя.

Нашим предкам були знайомі і лікувальні властивості ліщини звичайної, які з успіхом застосовувалися в народній медицині. Сировина цього чагарнику займає почесне місце серед різних цілющих трав.

Листя ліщини має антисептичну, протизапальну, судинорозширювальну і загальнозміцнюючу дію, тому його часто використовують при лікуванні запальних процесів в сечостатевій системі, зокрема в передміхуровій залозі. У ньому містяться вітаміни, сахароза, ефірна олія, дубильні речовини.

Листя ліщини дуже успішно зарекомендувало себе в народному лікуванні чоловічих проблем і як засіб для підвищення потенції. Воно використовуються для лікування простатиту. Причому не тільки при запаленнях, а й при збільшенні простати.

Відгуки від використання листя ліщини позитивні, так як воно знімає запальний процес, сприяє покращенню кровообігу в організмі і в передміхуровій залозі безпосередньо.

Листя ліщини допомагає повністю вилікуватися при ранній діагностиці захворювання, причиною якого є застійні явища. Якщо ж недуг має бактеріальний характер, то ліщина повинна застосовуватися спільно з медикаментозною терапією. Тільки тоді хвороба буде переможена.

Листя ліщини добре поєднується з іншими травами, тому воно може стати як додатковою, так і основою складовою будь-якого цілющого відвару або чаю. Особливо ефективно поєднувати листя ліщини з іван-чаєм, кіпреєм дрібноцвітним, талабаном польовий, коренем кропиви. Регулярне застосування цих трав добре позначається на стані чоловічого здоров’я, підвищує захисні сили організму і перешкоджає розвитку багатьох хвороб.

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Джерело

Дата публікації: 16.05.2019 img Поділитися