Відпочинок Здоров'я та краса

Від селфі до психічного розладу три фото

Ваша любов до селфі – норма чи ознака психічного розладу? Усе залежить від кількості фото, які ви робите.

Американська психіатрична асоціація офіційно підтвердила те, про що багато хто й сам здогадувалися: постійне фотографування себе (так звані селфі) є психічним розладом. Розлад це чи ні, залеть від того, скільки фото ви робите.

Розлад називається «селфітіс» (selfitis). Це обсесивно-компульсивне бажання сфотографувати себе і викласти фото в соціальних медіа як спосіб заповнити брак самоповаги і заповнити прогалину в близькості.

Відповідно до рішення Американської психіатричної асоціації, існує три ступеня розладу. Перший – прикордонне селфітіс. Це коли людина фотографує себе щонайменше три рази в день, але не публікує фото в соціальних мережа.

Другий ступінь розладу – гостре селфітіс: людина фотографує себе не менше трьох разів на день і розміщує кожну з фотографій в соціальних мережах.

Хронічне селфітіс – найскладнійший ступінь розладу. При цьому людина має неконтрольоване бажання фотографувати себе цілодобово і розміщувати всі зроблені фотографії в соціальних медіа більш ніж шість разів на день.

До речі, нещодавно вчені визнали публікацію фотографій зі спортзалу або з ранкових пробіжок ознакою наявності проблем із психікою – нарцисичного розладу особистості.

За матеріалами www.telegraph.co.uk.

Дата публікації: 27.02.2018 img Поділитися