Здоров'я та краса Народна медицина

Від імпотенції врятує настій з кореня аїру

Жінкам допомагає при порушеннях циклу, поліпшує функціонування яєчників, послаблює прояви клімаксу, сильній статі – при імпотенції. І це справді допомагає!

Для лікування частих ангін потрібно щодня 5-6 разів жувати по маленькому шматочку кореня аїру. Корінь аїру повинен обов’язково знаходитися в роті не менше 10-15 хв. Щоб назавжди забути про ангіну, необхідно провести курс лікування строком 6 місяців.

При хронічному тонзиліті допоможе відвар коренів аїру. Беремо 2 ст. л. коренів аїру звичайного і заливаємо їх окропом (200 мл.), накриваємо кришкою і на 30 хв. залишаємо на водяній бані. Після цього проціджуємо відвар. Отриманим засобом необхідно полоскати горло, чим частіше, тим краще.

Від імпотенції допомагає настій коренів аїру на горілці. Візьміть 1 літр горілки, висипати в нього 100 г кореня аїру і залиште на 2 тижні для настоювання в темному прохолодному місці. Готовий настій потрібно приймати три рази на добу щодня по 30 мл.

Для поліпшення травлення потрібно пити відвар з кореневищ аїру болотного. Взяти 15 г кореневищ і залити їх 500-600 мл. води. Варити 15 хв., накривши кришкою. Кожен день потрібно випивати цей відвар, процідивши його і розділивши на 3 порції.

Порошок з коріння аїру звичайного допоможе і від печії. Тричі на день потрібно випивати по 1 / 4-1 / 3 ч. л. порошку, запиваючи водою.

Дата публікації: 21.07.2020 img Поділитися