У Музеї Корсаків відбудеться вручення престижної літературної премії

У неділю, 15 вересня, у Луцьку відбудеться церемонія вручення літературної премії імені Івана Корсака.

Церемонія розпочнеться о 15:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.

Літературну премію імені видатного українського письменника, журналіста, почесного громадянина Луцька та Каменя-Каширського Івана Корсака, яку започаткувала родина письменника спільно з видавництвом «Ярославів Вал» задля розвитку історичного роману та увіковічення пам’яті Івана Корсака, вперше вручили минулого року. Першим Лауреатом став письменник, публіцист, філософ, викладач університету, заслужений діяч науки і техніки України Петро Кралюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПЕРШИМ ЛАУРЕАТОМ ПРЕМІЇ ІВАНА КОРСАКА СТАВ АВТОР «СИНОПСИСУ»

Цьогоріч церемонія вручення престижної літературної премії відбудеться вже вдруге. Нагородження відбудеться за участі голови журі, відомого письменника, директора видавництва «Ярославів Вал» Михайла Слабошпицького, фундатора премії, доктора економічних наук Віктора Корсака, а також першого лауреата конкурсу – Петра Кралюка та інших високоповажних членів журі. До слова, усі наступні лауреати, згідно з положенням про вручення премії, автоматично стають членами журі.

Вручення премії відбуватиметься щороку до Дня народження письменника 15 вересня.

Згідно з положенням про літературну премію ім. Івана Корсака, твір, представлений до участі на здобуття нагороди, обов’язково має бути присвячений історії України, написаний українською мовою на високому художньому рівні та мати великий читацький розголос.

Лауреата визначає журі шляхом таємного голосування. Він отримує диплом, медаль, а також грошову винагороду в сумі 50 тисяч гривень.

«Запрошуємо журналістів, письменників, літературознавців, представників влади та активну громадськість міста до участі у заході. Вхід вільний та бажаний!», – додали організатори.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook