Здоров'я та краса Консультація лікаря

У Луцьку безкоштовно обстежуватимуть ясна

12 травня – День здорових ясен. Цього дня кожен охочий може прийти на безкоштовний огляд і пройти діагностичний скриніг-тест на захворювання ясен.

В Україні ініціатором проведення Дня здорових ясен стала UAP (Українська Академія
Пародонтології). Кожен охочий зможе прийти на безкоштовний огляд і пройти діагностичний скриніг-тест на захворювання ясен. Для цього достатньо зареєструватися на сайті perio.com.ua і вибрати найближчу до вас клініку. Обласний центр Волині вдруге долучається до цієї благочинної всеукраінської акції.

Наразі пройти діагностику можна буде у трьох медзакладах: «Стоматології Ярини Куцик», у стоматкабінеті «32 перлини» та у лікаря-стоматолога Ірини Просимців.

Захід має на меті поширити знання про захворювання ясен, розповісти про способи превентивного лікування парадонтиту, а також запобігти можливим неприємним наслідкам захворювання.

«Існують достовірні докази того, що парадонтит впливає на загальне здоров‘я організму. Він викликає загрозу розвитку інфаркту чи інсульту, має негативний вплив на перебіг вагітності та напряму корелює з підняттям рівня цукру при цукровому діабеті. Крім того, є багато не таких складних , але негативних наслідків: неприємний запах з рота, кровоточивість ясен, втрата зубів.

Найчастіше люди чують про це, і купують іншу зубну пасту. Але паста не лікує, а лиш маскує симптоми. Основна і єдина причина пародонтиту – зубний камінь і некоректна гігієна.

Лікування ж може бути як досить простим на початкових стадіях (зняття зубних відкладень), так і дуже складним і дороговартісним, коли ситуація задавнена. Не тягніть! Прийдіть на огляд!», – закликає стоматолог Ярина Куцик, голова Волинського осередку UAP.

Пройти огляд можна буде у суботу, 12 травня, у трьох медзакладах: «Стоматології Ярини Куцик», у стоматкабінеті «32 перлини» та у лікаря-стоматолога Ірини Просимців. Стоматологи прийматимуть лучан за попереднім (!!!!) записом.

Більше інформації можна дізнатися на сайті та на сторінці #СтоматологіяЯриниКуцик та за номерами телефонів:

Стоматологія Ярини Куцик 0332 724224, 0505352174

Ірина Просимців 0501335917

Дата публікації: 01.05.2018 img Поділитися