Життєві історії Сім'я

“Ти не вічний” – найкраща мотиваційна фраза

А ви згідні з також думкою?

Ця фраза складається всього лиш з трьох слів: «Ти не вічний».  Ніхто не намагається вас залякати, промовляючи цей вислів, але ніщо так не нагадує про швидкоплинність життя. Ми повинні прожити це життя так, як вважаємо за потрібне. Іншого шансу ми не маємо. Перестаньте скаржитися на все, а візьміть себе в руки й робіть те, що хочете, що зробить вас щасливими.

Багато людей у світі спостерігають за життя інших, заздрять їхньому щастю, замість того, що робити щось у власному житті. Ми самі повинні мотивувати себе. 

Спершу ощасливте себе і лише тоді можете дивитися на інших. 

Станьте перед дзеркалом і дайте відповідь на просте запитання: «Чи роблю я все, щоб бути щасливим?». Це стосується не лише роботи, щоб стати більш успішними, а й стосунки з рідними чи проведення вільного часу.  

Почніть діяти саме зараз, щоб потім вам не було шкода згаяного часу. Чомусь люди не використовують отримані можливості, які дає їм життя. Складається враження, що вони тут будуть завжди.

Неважливо скільки ти років проживеш на цій землі, головне – як.

Якщо вам трохи за 20, це той час. В ці роки ви можете побудувати те життя, яке ви хочете мати надалі. Подорожуйте, знайомтеся з новими людьми, пізнавайте світ. 

Через те, що на більшості з нас у цей час не лежить ніяких серйозних зобов’язань, зараз саме час зробити своє життя таким, яким вам хотілося б його бачити.

І навіть якщо вам за 40, за 50, за 60 або більше, у вас все одно є достатньо часу для того, щоб стати щасливою людиною.

У нас обмежена кількість часу і його потрібно провести правильно. 

Кожного ранку фраза «Ти не вічний» повинна змусити вас встати з ліжка і зробити те, що ви хочете зробити. У кожного з нас існує лише один шанс втілити всі бажання – це наше життя.

Джерело


Дата публікації: 11.03.2020 img Поділитися