догляд

Три засоби, що допоможуть покращити стан шкіри

Правильно підібрані засоби можуть стати частиною комплексу з боротьби проти постакне, локальних змін у кольорі й рельєфі шкіри після запалень.

Будь-які візуальні недоліки шкіри можна подолати за допомогою правильно підібраної косметики. Наприклад, нерівний овал обличчя здатна покращити підтягуюча маска для обличчя, яку наносять на ніч. Правильно підібрані засоби можуть стати частиною комплексу з боротьби проти постакне, локальних змін у кольорі й рельєфі шкіри після запалень. Що ж необхідно для усунення цих проблем?

Пілінг-пади Flawless Pads

Почніть із лагідного й м’якого пілінгу шкіри. Для цього можете використовувати подушечки Flawless Pads, що просочені кислотним комплексом. Особливості засобу:

  • помітно розгладжує зморшки;
  • очищає й оновлює шкіру;
  • звужує пори візуально;
  • зволожує шкіру й заспокоює її;
  • коригує плями й гіперпігментацію.

Також пілінг-пади від INSTYTUTUM стимулюють оновлення клітин і синтез колагену. Засіб підходить усім, хто хоче трансформувати текстуру шкіри.

Сироватка Anti-Wrinkle Brightening C-ERUM

Наступний етап — використання суперконцентрованого серуму з вітаміном С для освітлення. INSTYTUTUM пропонує сироватку Anti-Wrinkle Brightening C-ERUM зі вмістом 15% вітаміну C THD. Це специфічна жиророзчинна версія вітаміну С, що збільшує його ефективність у 50 разів. 

У формулі присутньо 3% ніацинаміду. Завдяки цим компонентами шкіра оновлюється, зменшуються зморшки й усувається дряблість шкіри. Зменшується виробіток меланіну, що дає змогу скоригувати пігментні плями. Засіб має протизапальну дію, коригує тьмяність і неоднорідну текстуру шкіри.

Ліфтинг-маска Firmagic Everynight Firming Mask

Наостанок можна скористатися маскою Firmagic Everynight Firming, що надає шкірі пружності й робить овал чіткішим. Наносять її на ніч, аби стимулювати природні процеси оновлення шкіри.

Маску можна наносити на чисту суху шкіру перед сном тонким шаром. Тоді її залишають на всю ніч. Заради ефекту сяйва можна нанести засіб дещо товстішим шаром на 20 хвилин, а потім — видалити вологим спонжем.

Отже, недоліки шкіри можна побороти за допомогою кислотного пілінгу, освітлювальної сироватки та інших засобів, що відповідають вашим вимогам. Але після всіх косметичних процедур не забувайте використовувати нічну маску для інтенсивного відновлення шкіри.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook