Здоров'я та краса Краса

Солодкий детокс. Мед ідеально очищає шкіру

Замість дорогих косметичних засобів для очищення шкіри можна використовувати звичайний мед із різними додатками. Рецептом ділиться майстриня, яка власноруч виготовляє косметику із бджолопродуктів.

увечері, після впливу пилу, тональних засобів та іншої декоративної косметики, яка забиває пори, для очищення шкіри варто застосовувати скраби. А можна просто намазати обличчя медом і легко помасажувати. Ефект буде навіть кращий!

– Мед – безцінне джерело здоров’я і краси, – переконана майстриня з Луцька Марія Шотік, яка виготовляє косметику на основі меду та продуктів бджільництва. – Ще у давньоєгипетських текстах йдеться про те, що цариця Нефертіті вмивалася медом з молоком, долоні натирала медом з воском, а стопи – прополісним маслом.

Найпростіший вид медової косметики – мед у чистому вигляді. Його можна застосовувати для очищення шкіри від бруду і токсинів, а також для тонізування, збагачення вітамінами та мікроелементами.

– Достатньо просто нанести мед на обличчя, – каже пані Марія. – Мед вбирається шкірою. Там, де пори закриті, на поверхні залишаються крапельки меду. Їх слід просто змити. При повторенні процедури пори очищаються, відкриваються, з кожним разом на поверхні залишатиметься менше меду, що не ввібрався.

Можна для цього користуватися медом зі столу, для більшого ефекту додавати інші компоненти.

– Я роблю маски з медом і глинами: чорною, червоною, зеленою. Різна глина для різної шкіри, – розповідає Марія Шотік. – Засіб, отриманий у такий спосіб, поєднує дію глини і меду. Добре поєднувати мед із морською сіллю – так роблять обгортання, пілінги після сауни. Для розщеплення жирів додають натуральну мелену каву. Вона до того ж надає шкірі легенького відтінку засмаги. До медово-кавового скрабу добре додавати олію виноградних кісточок.

Дата публікації: 20.02.2018 img Поділитися