Три речі, які не можна пробачати чоловікові

Ні, зради у цьому переліку немає. Не можна пробачати зовсім інших речей.

1. Брехня. Звісно, немає людини, яка ніколи не обманювала б. Навіть найчесніша у світі людина іноді може перекрутити факти або не договорити правду. Та є патологічні брехуни, які обманюють жінок із будь-якого приводу. Усе починається із дрібної брехні і закінчується великим обманом. Такого пробачати не можна. Якщо чоловіка кілька разів зловили на брехні, знайте, що це буде продовжуватися.

2. «Б’є, отже, любить». Цю фразу треба забути назавжди. Людина, яка кохає свою дружину, ніколи не підніме на неї руку. Якщо в сім’ї з’явилося насильство, такий шлюб треба розривати. Багато чоловіків після рукоприкладства присягаються, що зробили це у стані афекту, під дією алкоголю абощо, і це більше не повториться. Не варто вірити цим словам. Якщо чоловік почав піднімати руку на дружину, він не зупиниться. Також не можна прощати постійні принизливі фрази, злу іронію, грубі слова, які чоловік говорить при сторонніх людях, аби принизити жінку.

3. Жадібність і лінь. Це можна пробачити, але поваги вони точно не заслуговують. Пам’ятайте: ліниві і жадібні люди не змінюються. Вони не можуть бути опорою в житті, забезпечувати сім’ю.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook