Сім'я Секрет успіху

Те, що людина не приймає, те й у результаті отримає

Знайте про це і не дивуйтеся, коли з часом помітите за собою звички тієї людини, яка вам чимось не подобалася. Це закон природи і він дуже простий: ви на чомусь акцентуєте свою увагу, і згодом це стає вашим.

Яскравими прикладами такого закону природи є діти, що подорослішали, які в більш ранньому віці говорили про те, що не будуть схожими на своїх батьків, а в пізнішому – активно виявляють ті ж моделі поведінки, що і їх батьки. Це стосується не тільки родичів, а й звичайних, не пов’язаних кровно людей.

Що не приймаєте, те ви й отримуєте

Так, наприклад, можна помітити, як людина обурюється з якогось приводу, а потім сама виявляє ті самі якості. Те, що ви не приймаєте в інших, те, що вас дратує і обурює, говорить про те, що у вас також є ця якість. І ви негативно реагуєте на нього лише тому, що на підсвідомому рівні ви знаєте про його наявність у собі, але з якихось причин не приймаєте.

Підсвідомість не розуміє негативного чи позитивного сенсу слова. Розуміє лише образи, тобто все те, що ви уявляєте, коли говорите про що-небудь.

Як це працює?

Якщо ви щось не приймаєте, то акцентуєте на цьому свою увагу. А чим більше уваги ви звертаєте на будь-який образ (якість характеру, предмет і т.д.), тим більша ймовірність того, що ви скоро станете власником того ж. І не важливо, чи захоплюєтеся ви чимось або, навпаки, ненавидите. Ви приділяєте цьому увагу, а значить, для вас це важливо – так вважає вашу підсвідомість, яка і зміцнює у собі той образ, на якому ви акцентуєте свою енергію.

Мало просто чогось не бажати мати у собі. Що робити? Ви повинні знайти протилежну якість, яка займе місце існуючого. Необхідно не просто чогось позбуватися, а й розвивати нову якість, яка вас влаштує замість старого.

Тому мало кричати: «Я не хочу бути товстою», потрібно зосередити свою увагу на тих формах, які ви хочете мати. Безуспішно говорити, що вам не подобається, коли люди говорять багато зайвого, запропонуйте говорити насправді, чітко і зрозуміло.

Що не приймаєте, то ви отримуєте. Знайте про це і не дивуйтеся, коли з часом помітите за собою звички тієї людини, яка вам чимось не подобалася. Це закон природи і він дуже простий: ви на чомусь акцентуєте свою увагу, і згодом це стає вашим. І не важливо, з яким знаком “+” або “-” представляється образ.

Якщо не хочете мати негативних якостей, то не звертайте на них уваги в інших людях. При цьому замініть негативні якості на позитивні, пропонуючи собі варіанти нових якостей. Не просто від чогось біжіть, а й пропонуйте, в якому напрямку тікати, щоб придбати нове.

Дата публікації: 17.02.2022 img Поділитися