Сім'я Стосунки

8 причин, чому самотність краща, ніж життя з людиною, якій на тебе плювати

Цю статтю написала Райлі Купер. Ось, що вона думає про самотність.

«На жаль, багато людей сьогодні надають перевагу залишатися в поганих, отруйних стосунках, тому що вони бояться бути самотніми і здаватися невдахами в очах інших. Але правда в тому, що самотність – це не страшно і не соромно, і не означає, що ви насправді самотні.

І я знаю, це найкраще. Бути самотньою раніше здавалося найжахливішим, що можна уявити. Але після знайомства з людиною, яка постійно завдавала мені болю, я зрозуміла, що страшна не самотність, а токсичні стосунки.

Я отримала емоційну травму, і останнім, чого я хочу – це знову опинитися в такій ситуації. Самотність допомогла мені дізнатися щось нове про себе і надала мені можливості, про які я навіть не підозрювала. Вона дала мені нові погляди на життя і дозволила мені досліджувати внутрішні глибини моєї душі і присвятити себе любові до себе і саморозвитку.

Проте, я не хочу, щоб мене неправильно зрозуміли. Я не кажу, що любов марна або що стосунки – марна трата часу, але просто іноді для них буває невідповідний час.

Що стосується мене, я можу з гордістю сказати, що я не боюся бути самотньою, я боюся бути з людиною, якій наплювати на мене. І ось чому:

1. Я не боюся бути одною, я боюся бути з кимось, хто не дозволяє мені бути собою.

Я не боюся насолоджуватися своєю компанією. Я боюся бути з людиною, яка не приймає і не дорожить тим, хто я є насправді. Хлопець, який не може прийняти мої недоліки і постійно намагається переробити мене.

Хлопець, який критикує кожен мій крок. Хлопець, який змушує мене відчувати, що я все роблю погано. Хлопець, який не дозволяє мені робити те, що мені подобається, і який не поважає мої кордони і обмежує мою свободу. Хлопець, який не дозволяє мені бути такою простою, незграбною, веселою і саркастичною, якою я є.

2. Я не боюся проводити час на самоті, я боюся проводити час у поганій компанії.

Я не боюся обідати в одному з моїх улюблених ресторанів, ходити в кіно самостійно або ходити за покупками поодинці, тому що відчуваю себе комфортно у власній шкірі і насолоджуюся тим, що я одна.

3. Я не боюся спати одна, я боюся прокидатися поруч з незнайомцем.

Я не проти того, щоб лягати спати і прокидатися на самоті, принаймні зараз, але боюся, що одного разу я прокинусь і не впізнаю людину, яку раніше знала. Боюся, що він вже не буде тим чарівним, люблячим, добрим, ніжним і жалісливим хлопцем, в якого я закохалася.

Я боюся прокинутися поруч з хлопцем, який перестав любити і піклуватися про мене, і для якого я більше нічого не означаю.

4. Я не боюся робити помилки, я боюся бути не з тією людиною.

Помилки – це частина життя, і часто вони є найбільш цінними уроками, які життя може нам дати. І я не боюся своїх помилок, тому що вони вчать мене тому, що я повинна зробити, щоб відчувати себе краще. Єдина помилка, якої я боюся – це бути не з тією людиною.

З тим, хто не буде давати уваги і любові. З тим, хто обдурить мене солодкими словами і обіцянками. І хто буде відчувати змішані почуття до мене і боятися визначеності.

5. Я не боюся займатися коханням, я боюся займатися коханням, не відчуваючи себе коханою.

Я не хочу бути з хлопцем, який зосереджений більше на фізичному, ніж на емоційному. З тим, хто хороший в ліжку, але відчуває нестачу в справжніх емоціях, і який піклується лише про те, щоб задовольнити свої потреби. З тим, що бачить мене скоріше як об’єкт, а не як людину, у якої є потреби і бажання.

Я не хочу віддавати своє тіло людині, яка не заслуговує на те, що я можу запропонувати. Тому, з ким я буду займатися коханням, але при цьому не буду відчувати його тепло і любов до мене. Тому, кого цікавить тільки фізичний контакт, а не мій внутрішній світ.

6. Я не боюся розмов, я боюся розмовляти з хлопцем, який мене не розуміє.

Я боюся бути з людиною, яка присутня тільки фізично, коли я говорю з нею, але яка ніколи не слухає того, що я говорю. З хлопцем, з яким у мене будуть нудні розмови про побут, тому що нам нема чого більше обговорити.

З хлопцем, який критикує і не поважає мої ідеї, думки і погляди і намагається переконати мене, що він краще знає, що правильно, а що ні. Я боюся бути з людиною, яка не може вести змістовні і цікаві розмови.

7. Я не боюся плакати, я боюся, що мені зроблять боляче.

Сльози не роблять мене слабкою – я їх не боюся. Але я боюся бути з людиною, яка ранить мої почуття і розбиває моє серце. З людиною, якій вистачить духу брехати і обманювати мене. З людиною, якій не буде соромно давати купу помилкових обіцянок і виправдовуватися, коли вона їх не дотримала.

Я боюся бути з хлопцем, який не буде піклуватися про те, що я відчуваю, і який не буде ставитися до мене з такою ж любов’ю, повагою і співчуттям, як і я.

8. Я не боюся бути самотньою, я боюся бути з хлопцем, якому наплювати на мене.

Я навчилася насолоджуватися власною компанією, але боюся повністю присвятити себе людині, яка не заслуговує навіть маленької частинки мене. Хлопець, якийставиться до мене тільки як до свого вибору, а не як до пріоритету. Хлопець, який ставиться до мене з любов’ю і добротою тільки тоді, коли він хоче щось отримати від мене або коли потребує мене.

Я боюся бути з людиною, яка не змушує мене відчувати себе коханою, захищеною і емоційно наповненою. Людиною, яка не зможе почути невисловлені думки, відчувати емоції без слів, і досягати найглибших частин моєї душі. Людиною, яка не буде достатньо хороброю, щоб любити і пишатися мною і моїми досягненнями, і яка не надихне мене стати кращою версією себе».

І вона має рацію! Немає гірше самотності, ніж самотність удвох.

Дата публікації: 07.06.2021 img Поділитися