Здоров'я та краса Консультація лікаря

Сучасна стоматологія «Люмі-Дент»

Мрієте про білосніжну усмішку, як у зірок шоу-бізнесу, але боїтеся стоматологів і болю? Усе це назавжди залишилося в минулому! Сучасні стоматологічні клініки, що оснащені новітнім обладнанням та мають штат висококваліфікованих спеціалістів, здатні майже на дива. Сьогодні ми розповімо про найновіші стомат-послуги: цифрову стоматологію, комп’ютерну анестезію, лікування зубів під мікроскопом та багато інших інновацій у цій галузі медицини.

Що робить сучасну стоматологію комфортною і безболісною

 • STA-анестезія – це особливий вид сучасного знеболення, яке відбувається без використання шприца та голки. Анестетик (препарат, що знеболює) вводиться в організм за допомогою комп’ютера. Тому і процес знеболення, і лікування зубів є повністю безболісним. Саме такий вид знеболення застосовує стоматологія на Героїв Сталінграда 24А “Люмі-Дент”, яка входить в мережу стоматологічних клінік “Люмі-Дент” в Києві.
 • Лікування зубів у медичному сні (під седацією) – послуга, яка забезпечує максимальний комфорт пацієнту. Під час проведення стоматологічних процедур людина спить, а після завершення – прокидається і може через годину повертатися до своїх повсякденних справ.
 • Цифрова рентгенологія дає можливість зробити різні види рентгенологічних знімків (прицільний знімок, ортопантомограма, комп’ютерна томограма, телерентгенограма тощо) та чітко візуалізувати проблему.
 • Виправлення прикусу без брекетів – новітня послуга у сфері ортодонтології. Замість грубих металевих брекетів зуби вирівнюють ультратонкими керамічними вінірами, які не потребують спилювання емалі.
 • Лікування зубів під стоматологічним мікроскопом збільшує зображення, дозволяє побачити лікарю найменші дрібниці і максимально чітко провести складні стоматологічні маніпуляції та досягнути якісного результату.
 • Кісткова пластика із власного матеріалу пацієнта, а також застосування лазера замість скальпеля для меншої травматизації тканин, імплантація зубів за один день – усе це не фантастика, а сучасні стоматологічні технології, які дозволяють максимально швидко, комфортно і якісно провести лікування зубів.

8 причин звернутися у стоматологічну клініку «Люмі-Дент»

Стоматологічна клініка «Люмі-Дент», що на вул. Героїв Сталінграда, 24А, належить до мережі  стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Це одна з найбільших приватних стоматологічних структур в Україні. У штаті медзакладу працює понад півсотні висококваліфікованих лікарів та більше 200 осіб персоналу. Клініка оснащена новітнім медичним обладнанням та застосовує у своїй практиці передові світові технології лікування зубів. У цієї стоматологічної клініки є багато вагомих переваг, які вивищують її понад іншими. Ми виокремили 8 ключових переваг.

 1. Точно розрахувати вартість лікування зубів та інших стоматологічних процедур можна безпосередньо на сайті клініки. Тож ви уникнете прихованих доплат і зможете чітко спланувати свої витрати, адже у «Люмі-Дент» чесно ставляться до клієнтів.  
 2. Анестезія, тобто знеболення, у даному медзакладі робиться приладами комп’ютерної анестезії STA без використання шприців із голками. Тож кожна процедура лікування зубів, у тому числі проведення безпосередньо знеболення, є абсолютно безболісною.
 3. Для максимального комфорту пацієнтів у клініці є можливість лікувати зуби у стані медичного сну. Медзаклад має відповідну ліцензію, а також фахових анестезіологів у своєму штаті.
 4. Високу якість роботи лікарів забезпечують стоматологічні мікроскопи, якими оснащена клініка.
 5. На сайті є багато фото пацієнтів до та після надання стоматологічних послуг. Це одна із небагатьох клінік в Україні, яка показує результати роботи своїх стоматологів, і ви це можете побачити на власні очі.  
 6. Також на сайті міститься багато відео-відгуків пацієнтів, що свідчить про якість послуг та високу репутацію медичного закладу.
 7. До вашої уваги на сайті онлайн-відео із доповідями лікарів, які розповідають про сучасні стоматологічні технології, що їх застосовують у клініці «Люмі-Дент».
 8. Безумовна перевага даної стоматологічної клініки – високий рівень сервісу і щире ставлення до кожного пацієнта, яке можна відчути уже на етапі телефонної розмови.
Дата публікації: 05.09.2019 img Поділитися