Здоров'я та краса Народна медицина

Занурте ноги у воду з оцтом – позбудьтеся безлічі хвороб

Після цієї процедури мої ноги стали як у немовляти! Крім цього, стала себе ще й краще почувати. Спробуйте! Це дуже дієвий засіб!

Згідно з китайською системою рефлексології, наші ноги мають природні енергетичні зони, які пов’язані з кожним органом нашого тіла. Це означає, що через ноги ви можете очистити своє тіло, позбутися від внутрішніх токсинів і покращити загальний стан здоров’я.

Просто зробіть ванну для ніг з яблучним оцтом. Результат вас вразить!

Ванни з яблучним оцтом здавна використовувалися для схуднення, полегшення проблем з травленням, позбавлення від респіраторних проблем і для покращення стану шкіри.

Наші ноги щодня піддаються впливу численних мікробів, а відсутність оксигенації викликає інфекції, мозолі, неприємний запах, і робить кінцівки сухими і шорсткими.

Яблучний оцет містить біологічно активні сполуки, які знищують бактерії і мікроби. Він усуває неприємний запах, лікує грибкові інфекції, пом’якшує шкіру. Крім того, він дуже простий і зручний у використанні.

Ванночка для ніг з яблучним оцтом

Все, що вам потрібно зробити: нагріти воду, налити її в таз і занурити туди ноги. Туди ж додати стакан яблучного оцту і кілька крапель улюбленої ефірної олії (наприклад, лавандової). Потримати ноги у ванночці слід 30 хвилин. Виконуйте цю процедуру раз на тиждень, і результат не змусить чекати.

Щоб позбутися від мозолів, ви повинні потримати ноги в суміші з рівних частин оцту і води протягом 45 хвилин, а потім потерти п’яти пемзою.

Дата публікації: 13.01.2020 img Поділитися