Спатимете, як немовля! Дієві рецепти проти безсоння

Народна медицина пропонує ряд ефективних засобів для лікування безсоння: трав’яні відвари, настоянки, ванни.

Народний засіб від безсоння
Взяти 50 г насіння кропу, залити 0,5 л кагору чи портвейну, кип’ятити на слабкому вогні – 7-10 хвилин, настояти півгодини-годину і пити по 50-60 мл за півгодини до того, як заснути.

Настоянка хмелю для міцного сну
Взяти 25 г сухих подрібнених шишок хмелю, залити 100 мл спирту, настояти 7-10 днів у темному місці, періодично струшуючи. Процідити й пити по 1 чайній ложці, розчинивши в невеликій кількості води, 2-3 рази на день (останній прийом за півгодини до сну).

Хмелева подушка від безсоння
Набити подушку висушеними хмелевими шишками, загорнути її в щільну тканину (щоб хміль не видихався) і зберігати в шафі. Використовувати хмелеву подушку під час безсоння.

Мед як снодійне
1 столову ложку меду розвести в склянці теплої води й випити за 30-40 хвилин до відходу до сну під час безсоння. Мед – найменш шкідливий з усіх відомих заспокійливих і снодійних засобів. Він укріплює не тільки нервову систему, а й весь організм. Завдяки цим якостям мед як медикамент поза конкуренцією.

Ванна з відваром соснових гілочок від безсоння
Взяти 1,5 кг соснових гілочок (можна з шишками), дрібно порубати, залити кип’яченою водою, кип’ятити 30 хвилин, потім настояти під кришкою 10-12 годин, процідити й вилити у ванну (для сидячої ванни достатньо 750 г соснової хвої, для ніг – 300 г).
Ванна має прекрасний лікувальний ефект під час безсоння, підвищеної нервової збудливості, а також при хворобах шкіри, наривах, ревматизмі, гострих респіраторних захворюваннях, астмі, хворобах легень. Окрім того, вони тонізує, укріплює серце і нервову систему, сприяє відновленню сил хворих, що реабілітуються після важких хвороб.
Ванну можуть використовувати і цілком здорові люди як засіб для підтримання сил, бадьорості.”

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook