Сім'я Секрет успіху

Сім причин щодня себе хвалити

Ще один спосіб, як ладнати з самим собою, підвищити самооцінку і не залежати від думки навколишніх. Хваліть себе щодня і результат вас здивує.

«Частіше хваліть себе!» – закликають психологи, телеведучі та навіть бабусі, які торгують насінням. Платівку настільки заїздили, що заклик став аксіомою, яка не потребує доказів і пояснень. Але ж ми це все одно не робимо. А даремно!

Невпинно хваліть себе, бо …

1. Ви будете захоплюватися собою. Похвалою ви здолаєте будь-яку рутину, нудьгу, тугу. Звикнете радіти простим речам і захоплюватися буденним. Повернете по-дитячому свіже сприйняття світу.

2. Навчитеся хвалити себе підсвідомо. Похвалити себе – подякувати своїй підсвідомості. Згодом ви звикнете і матимете більше приводів для похвали. Удача і приємні сюрпризи вам забезпечені.

3. Похвала дарує позитивний настрій. Вихваляючи себе навчитеся помічати позитив, налаштуєтеся на сприйняття світу в яскравих і теплих тонах. Що більше хорошого побачите, то більше добра з’являється у вашому житті.

4. Від похвали – спокій і задоволення. Щира власна похвала діє на людину як кінська доза антидепресанту. М’язи розслабляються, метушливі думки йдуть, дихання і пульс сповільнюються, гормони радості, ендорфіни – щедро вливаються в кров.

5. Від похвали – полегшення. Це переконає вашу психіку в тому, що справа зроблена, можна більше не витрачати на неї увагу та енергію, а перелаштуватися на більш нагальні справи. У цьому, до речі, психологічний сенс будь-яких святкувань успішно завершених проєктів.

6. Похвала додасть впевненості. Хваліть себе щодня. Ви будете здивовані – ваша самооцінка виросте. Це позитивно відіб’ється на вашому голосі, вчинках, приверне більше уваги осіб протилежної статі.

7. Похвала зробить серце відкритим. Нахвалюючи себе, ви відкриваєте серце, налаштовуєте його приймати почуття (інакше власну похвалу годі прийняти!). Ви легко приймете приязнь, дружбу, любов, і не тільки від себе, але й від інших. Крім того, заражаєте сприйнятливістю і навколишніх.

Навіщо хвалити себе самому? Нехай інші мене похвалять …

Звичайно, найбільш вагома і переконлива похвала – від «незалежного експерта». Але для підсвідомості цінна саме власна похвала. Вона максимально правдива в емоційному плані й буквально зцілює психіку.

Навіщо хвалити себе саме вголос?

Людський голос, особливо власний, має на психіку потужний вплив, фактично її програмує. Промовляючи це вголос (а не просто в думках), підсилюємо ефект.

За що себе хвалити, та ще й щодня? Мене, хвалити точно нема за що …

Опануйте позитивне мислення і питання відпаде.

Дата публікації: 03.12.2019 img Поділитися