Життєві історії Сім'я

Що зруйнувало кар’єру зірки “Брудних танців”: історія слави Дженніфер Грей

Ця дівчина раптово стала знаменитою і назавжди увійшла в історію кіно завдяки єдиній ролі в мелодрамі “Брудні танці”. Молода актриса підкорила серця глядачів своєю безпосередністю, милим обличчям, ніжністю та щирістю. На жаль, сама Дженніфер Грей була вельми скептично налаштована з приводу зовнішності. Ця незадоволеність собою в підсумку і зламала творчу кар’єру Грей.

Зіркова роль

Вона народилася в сім’ї музикантів, акторів, співаків. Природно, що професійний шлях вона пов’язувала з творчістю. Ще дівчинкою вона танцювала, брала уроки акторської майстерності. З дитинства Дженніфер займалася танцями і навчалася акторської майстерності в школі Далтона на Манхеттені.

Підлітком знімалася в рекламних роликах, а в 24 в перший раз зіграла у великому кіно. Уже в 26 вона підкорила телеглядачів роллю в молодіжній комедії “Вихідний день Ферріса Бьюллера”, а в 27 перспективній актрисі запропонували роль в “Брудних танцях”.

Що погубило кар'єру зірки "Брудних танців": історія короткої слави Дженніфер Грей - 2

Творці фільму і учасники не припускали, що його чекає такий шалений успіх. Роль головного героя була віддана Патріку Свейзі без додаткових проб, продюсери бачили тільки його в образі Джонні. А ось з партнеркою довелося повозитися. Саме Дженніфер переконала на кастингу всіх, що вона – Бебі.
Всіх, крім Патріка.

Що погубило кар'єру зірки "Брудних танців": історія короткої слави Дженніфер Грей - 3
Що погубило кар'єру зірки "Брудних танців": історія короткої слави Дженніфер Грей - 4

Відносини їх в процесі знімань складалися непросто, Свейзі Грей здавалася досить бездарною. Крім того, що вони постійно сварилися, знімання були важкі для Грей ще і з інших причин, вона довго лікувалася від переохолодження, після сцени підтримки в воді, яку знімали восени.

Що погубило кар'єру зірки "Брудних танців": історія короткої слави Дженніфер Грей - 5
Дженніфер Грей у фільмі “Брудні танці”, 1987 

Шалений успіх

Однак коли фільм вийшов на екрани, він окупився в десятки разів. При бюджеті в $6 млн зібрали в світовому прокаті понад $200 млн. Грей отримала номінацію на “Золотому глобусі”, центральна пісня стала оскароносною. Фільм був удостоєний «Оскара» в номінації «Краща пісня» за композицію «I’ve Had the Time of My Life»

Що погубило кар'єру зірки "Брудних танців": історія короткої слави Дженніфер Грей - 6
Дженніфер Грей і Патрік Свейзі

Не дивно, що актори відразу ж стали зірками першої величини. Проте глядацьке захоплення не додало Дженніфер впевненості в собі. Вона була настільки незадоволена своїм обличчям, що зважилася на пластику. Спокою актрисі не давав ніс, змінивши його вона хотіла стати красунею.

Страшна помилка

Що погубило кар'єру зірки "Брудних танців": історія короткої слави Дженніфер Грей - 7
Дженніфер Грей до і після пластики

Ніс став ідеальним, а ось обличчя настільки змінилося, що Грей не можна було впізнати. Це нове, більш ідеальне обличчя було незнайоме і нецікаве ні глядачам, ні режисерам. Фатальну помилку, на жаль, не можна було виправити.

У 2012 році в одному з інтерв’ю Дженніфер Грей зізналася: «Я увійшла в операційну, будучи знаменитістю, а вийшла ніким. Я завжди буду тією колись відомою актрисою, яку ніхто не впізнає через невдалу роботу хірурга. Я вирішила жартувати над цим, щоб мій промах став реальністю. Зрештою, це не рак, тому абсурдно, що проста пластика може завдати такої шкоди».

Що погубило кар'єру зірки "Брудних танців": історія короткої слави Дженніфер Грей - 8
Дженніфер Грей до і після пластики

Дженніфер постаралася змиритися з цим і приймала запрошення в будь-яких другосортних і маловідомих проектах, працювала на ТБ, знімалася в шоу. А ось у другій частині “Брудних танців” вона зніматися відмовилася.

Що погубило кар'єру зірки "Брудних танців": історія короткої слави Дженніфер Грей - 9
Актриса, що змінилася до невпізнання 

Актриса тепло згадує і партнера по майданчику Суейзі, незважаючи на їх розбіжності. Смерть Патріка від раку вразила Грей.

Всі непорозуміння забулися, а про ті часи у неї залишилися найтепліші спогади: “У Патріка було рідкісне поєднання грубої мужності і дивовижно тонкої душі. Він був прекрасним і сильним, справжнім ковбоєм з ніжним серцем. Він був безстрашним і завжди наполягав на тому, щоб робити всі трюки самостійно. Не дивно, що він настільки мужньо і гідно вів боротьбу з раком. Коли я думаю про Патріка, то згадую, як він тримав мене в своїх руках, як ми танцювали, практикували підйоми в крижаному озері і веселилися, знімаючись в цьому простенькому фільмі, який, як ми думали, ніхто і не побачить.

Зараз Дженніфер Грей задоволена життям, хоча і не приховує, що якби можна було повернути час назад, вона б не зробила ту фатальну операцію.

Що погубило кар'єру зірки "Брудних танців": історія короткої слави Дженніфер Грей - 10

Сімейне життя з актором Кларком Греггом склалася вдало, пара має спільну дочку.

Що погубило кар'єру зірки "Брудних танців": історія короткої слави Дженніфер Грей - 11
Актриса з сім’єю в 2019 році
Що погубило кар'єру зірки "Брудних танців": історія короткої слави Дженніфер Грей - 12
Дженніфер Грей і Кларк Грегг

Але повернути колишню славу Дженніфер Грей більше не сподівається.

Що погубило кар'єру зірки "Брудних танців": історія короткої слави Дженніфер Грей - 13
Дата публікації: 23.12.2020 img Поділитися