Здоров'я та краса Краса

Шість способів зробити тонке волосся об’ємним і пишним

Густе здорове волосся часто є недосяжною мрією жінок. Щоб візуально зробити пасма пишнішими, ніж вони є від природи, можна використовувати різні способи.

1 Багатошарова стрижка

Найефективніший метод, який дозволяє волоссю лежати об’ємніше. Тонкі пасма від природи, підстрижені шарами, виглядають набагато краще і ефектніше. Довжина стрижки варіюється за бажанням.

6 способів, щоб зробити тонке волосся візуально об'ємніше - 1

2 Правильне фарбування

Фарбування в монохромній техніці завжди актуально, але для тонких пасом воно не особливо добре підходить. Найкраще вибрати сучасну техніку з плавною розтяжкою кольору. Різні відтінки, з’єднані в одному образі візуально роблять волосся об’ємнішим, густішим. Довіряти таке фарбування краще досвідченому майстрові.

6 способів, щоб зробити тонке волосся візуально об'ємніше - 2

6 способів, щоб зробити тонке волосся візуально об'ємніше - 3

3 Сушка за правилами

Ще один секрет об’ємної укладання – правильна сушка волосся. Нахиліть голову вперед так, щоб пасма висіли вільно і сушіть їх в такому положенні феном. Єдина зона, яку потрібно сушити звичайним способом – чубчик.

6 способів, щоб зробити тонке волосся візуально об'ємніше - 4

4 Хороші аксесуари

Грамотно підібрані аксесуари для волосся також здатні поліпшити ситуацію з тонкими пасмами. Вибирайте прикраси, який підходять до вашого стилю і експериментуйте. Дуже добре підходять для даних цілей стрічки, шпильки, невидимки, хустки.

6 способів, щоб зробити тонке волосся візуально об'ємніше - 5

Ефект стайлінгу

Щоб закріпити результат, варто скористатися засобами для укладання. Але стайлінг повинен бути якісним і використовуватися в міру, щоб не вийшов застиглий будинок на голові. Пам’ятайте, що зараз в тренді легкі недбалі укладки. Дуже важливо, щоб косметика для волосся не обтяжувати їх.

6 способів, щоб зробити тонке волосся візуально об'ємніше - 6

6 Бігуді, щипці, плойка

Хвилясті пасма завжди виглядають об’ємніше гладких, тому використовуйте бігуді, плойки, конуси і прасування, щоб створити легкі кучері. Не забувайте про природність – ніяких тугих завитків бути не повинно. 

6 способів, щоб зробити тонке волосся візуально об'ємніше - 7

Ці способи допоможуть вам візуально зробити волосся пишнішим.

Дата публікації: 11.12.2020 img Поділитися