Здоров'я та краса Краса

Фейс-фітнес: як помолодшати на 10 років за 10 хвилин надень

Ви помічали, що люди, які регулярно займаються спортом, мають молодше тіло? А є спеціальний фейс-фітнес, який реально омолоджує обличчя!

Фейс-фітнес, фейс-білдинг, фейс-флексинг, гімнастика для обличчя – усе це різні назви антивікових вправ для обличчя, які тонізують м’язи, попереджують та сповільнюють провисання шкіри, яке виникає з віком.

Такі вправи тренують м’язи обличчя, підтримують чіткий овал, розрівнюють зморшки, зменшують друге підборіддя і підтягують шкіру на шиї. Завдяки цьому жінка виглядає молодше свого віку без додаткових косметичних засобів і процедур. До того ж таке омолодження абсолютно безоплатне.

Якщо робити вправи для обличчя щодня, уже за місяць буде помітний результат. Фітнес для обличчя має бути такою ж щоденною звичкою, як зранку вмиватися і чистити зуби.

Виконувати вправи потрібно один раз на день, повторювати по 15 разів 2-3 рази. Найкраще робити їх перед дзеркалом, аби стежити за правильністю виконання.

Фейс-фітнесом радять починати займатися із 25 років, аби сповільнити процес старіння. Однак якщо вам набагато більше, не засмучуйтеся. Ці вправи ефективні у будь-якому віці, тільки робити їх слід щодня. І вже через місяць ваше обличчя виглядатиме так, наче ви щойно повернулися з курорту.

Перед виконанням вправ потрібно очистити і зволожити шкіру. Далі варто зробити легку розминку: широко розплющити і різко зажмурити очі, витягнути губи «качечкою» і з’їсти губи, загорнувши їх всередину рота.

Далі голову потрібно потягнути догори і поплескати тильним боком долоні по підборіддю. Вправу слід виконувати впродовж2-3 хвилин.

Для ліфтингу шкіри навколо очей прикладіть долоні до скронь і злегка тягніть їх до потилиці на 2-3 мм, одночасно відкриваючи й закриваючи рот. Повторювати слід 20-30 разів.

З’єднайте великий і вказівний пальці і притуліть до контуру губ.
Витягуйте губи «качечкою», одночасно притискаючи їх пальцями до зубів.

Візьміть чайну ложку з широким кінчиком. Загорніть губи за зуби і вставте всередину чайну ложку. Утримуйте ложку, намагаючись усміхнутися. Затримуйте усмішку на 20-30 секунд, повільно розслаблюйте губи.

Проти “гусячих лапок” розмістіть пальці так, щоб вони покривали всю ділянку “гусячих лапок”. Щільно притисніть подушечки пальців до шкіри. З максимальною силою примружтеся і залишайтеся в такому положенні, дорахувавши до п’яти. Розслабтеся.

Щоб розгладити горизонтальні зморшки на лобі і розслабити м’язи, середніми пальцями обох рук зафіксуйте лоб на лінії росту волосся, немов обідком, лікті розведіть в боки. Злегка потягніть шкіру лоба в бік потилиці, розтягуючи лобові м’язи. Опустіть погляд вниз, дивіться на підлогу. Затримайтеся на 5 секунд.

Для підтягування овалу обличчя і шкіри на шиї встаньте прямо, опустіть і розправте плечі, злегка нахиліть голову назад і потягніться підборіддям вгору. Витягніть язик у напрямку до носа. М’язи щік і очі не напружуйте. Дорахуйте до 15.

Від другого підборіддя стисніть кулак, натисніть їм знизу на місце подвійного підборіддя і створюйте опір під’язиковим м’язом протягом 20 секунд. Повторіть 3 рази.

Дата публікації: 17.03.2021 img Поділитися