Здоров'я та краса Краса

Секрети ідеального манікюру: мобільний додаток Smap розкриває таємницю

Доглянуті руки з ніжною шкірою та привабливим манікюром – такий же невід’ємний елемент жіночого образу, як зачіска, макіяж та одяг. Але багато жінок недооцінює важливість цієї процедури, вважаючи за краще економити на відвідуванні салону краси.

Чому манікюр краще довіряти професіоналам і як за допомогою мобільного додатку Smap вибрати салон з найвигіднішими цінами, читайте далі.

3 причини робити манікюр в салоні

По-перше, це економія часу і грошей. Так-так, хоча багатьом цей аргумент й здається дивним, але:

  • майстер робить манікюр набагато швидше, оскільки він досвідченіший, працює обома руками, використовує сучасні інструменти та технології;
  • салони краси завжди пропонують акції та знижки. За допомогою Smap – Знижки, Акції та Бонуси вибрати найвигіднішу пропозицію – справа однієї хвилини. На інтерактивній мапі ви миттєво знайдете потрібний заклад та отримаєте електронний купон зі знижкою;
  • якість. Якщо вдома у вас виходить непоганий манікюр, в б’юті-салоні майстер зробить вам ідеальний. Крім ексклюзивного дизайну, профі виправить форму ложа та нігтьової пластини й запропонує безліч різноманітних цікавинок, чого в домашніх умовах ви, звичайно, позбавлені.

Як вибрати професіонала

Визначаючись із закладом, керуйтеся такими принципами:

  • вигідна ціна та розташування. Обирайте салон, який знаходиться ближче до вас та пропонує цікаві акції та знижки;
  • відсутність больових відчуттів. Якщо майстер робить вам боляче, це говорить про його слабку кваліфікацію;
  • відчуття психологічного комфорту. Оскільки вам потрібно деякий час перебувати віч-на-віч із майстром, буде добре, щоб він був приємним співрозмовником. Крім того, важливо, щоб фахівець розумів ваші побажання та вимоги;
  • читайте відгуки та залишайте свої. У Smap клієнти мають можливість скласти розгорнутий креативний фотозвіт і отримати від закладу додатковий персональний бонус.

Як зберегти манікюр надовго


Щоб ваші нігті якомога довше зберегли привабливий вигляд, дотримуйтеся таких рекомендацій:

  • ніякої гарячої води. Перші кілька днів після манікюру навіть посуд слід мити в гумових рукавичках;
  • взаємодіяти з миючими засобами слід тільки в рукавичках, оскільки лак не переносить контакту зі шкідливими хімічними речовинами;
  • не користуйтеся пилкою, акуратно застібайте одяг – це допоможе уникнути появи на нігтях подряпин і відколів із подальшим псуванням всього манікюру.

Доглянуті нігті – мастхев для сучасної жінки, оскільки це перше, на що звертають увагу при зустрічі, особливо чоловіки. Крім того, гарні руки значно підвищують самооцінку. Отже, не гайте час та вибирайте кращий манікюр разом зі Smap. Хай щастить!

Дата публікації: 04.01.2021 img Поділитися