Сім'я Стосунки

Що станеться, якщо ви будете займатися сеksом щодня

Щоденний інтим здатний повернути медовий місяць у стосунки і підвищити імунітет.

Сеkс – з розряду тих задоволень, які спочатку здаються надзвичайно солодкими і надихаючими, але з часом приїдаються. Коханці зі стажем нерідко воліють палким пристрастям тихий спільний відпочинок або просто можливість поспати.

Причин зниження лібідо може бути багато. Про те, наскільки поширена проблема, можна судити за статистикою. Так, від 15 до 20% пар в США мають інтимні стосунки рідше 10 разів на рік, що визначається як «безстатевий шлюб».

Але що буде, якщо не піддаватися втомі, а займатися сеkсом щодня, ніби тільки-тільки закінчився медовий місяць? Є ті, хто перевірив.

Випробування сеkсом

Взагалі, 30 Day Sex Challenge («30 днів щоденного сеkсу») – це досить популярне в останні роки «випробування», яке влаштовують собі пари з досвідом з США і Європi.

Три пари, які вирішили взяти участь в експерименті, ставили перед собою мету дослідити, чи дійсно щоденний інтим здатний поліпшити стосунки і самопочуття кожного. Спойлер: результати виявилися суперечливими.

Учасники визнали, що 30-денний сеkс-марафон дався їм нелегко, і жоден в результаті не захотів продовжувати його після завершення експерименту. Хоча всі відзначили, що зв’язки всередині пари стали набагато глибшими і теплішими, та й життя в цілому заграло новими яскравими фарбами.

Один з найбільш розгорнутих звітів виклала американка Кірсті Карпентер (Kirsty Carpenter). Дівчина не тільки описала свій досвід, а й проаналізувала його. Деякі висновки вийшли дивовижними.

Причини, щоб почати

На експеримент Кірсті, за її словами, спонукала книга американського пастора Пола Вірта (Paul Wirth) «30-денний сеkс-виклик: подорож до інтимності». Пастор написав цю працю, розмірковуючи про причини вражаючої кількості розлучень, що фіксуються в США.

Вірт прийшов до висновку: щоб мати стабільні стосунки, потрібна не тільки духовна і емоційна близькість, а й інтимна.

Щоденний сеkс зміцнює стосунки

На Кірсті книга справила велике враження. На той час дівчина полягала в стосунках вже більше чотирьох з половиною років, і пристрасті в парі передбачувано охололи. Як і всі, Кірсті і її бойфренд М. переживали проблеми, через що сеkс бував рідкісним – не частіше одного разу на місяць. Після спроб покращити стосунки кількість інтимних контактів стабілізувався на позначці приблизно раз в тиждень.

Надихнувшись статистикою розлучень і не бажаючи поповнити її, Кірсті вирішила влаштувати собі і партнеру 30-денне випробування і подивитися, що станеться.

Не все вийшло гладко. Коли дата старту була обговорена з хлопцем, Кірсті потрапила в лікарню з апендицитом. Відновлення після операції розтягнулося на три тижні, тому в той момент, коли медики нарешті сказали: «Можна», – Кірсті і її бойфренд з захопленням кинулися під загальну ковдру.

Це порушило чистоту експерименту: передбачалося, що партнери приступають до 30-денного сеkс-марафону, будучи вже трошки стомлені один одним.

Однак відмовлятися від ідеї Карпентер не збиралася. Коли фальстарт був призабутий, вона знову почала експеримент. На цей раз не повідомляючи чоловікові М.

Тиждень перший: ілюзія неідеальності

Як це було

М. помітив, що відбувається щось незвичайне, лише на четверту добу. До цього щоденні заняття сеkсом, мабуть, здавалися йому в порядку речей. Саму ж Кірсті турбувала її зовнішність: в ліжку вона весь час намагалася прикрити рукою шрам від операції, вважаючи, що він може відштовхнути партнера. Але нi.

Дивно, але М. абсолютно не звертав уваги на фізичний недолік партнерки. Він просто його не помічав.

До чого це призвело

Саме тоді Кірсті відкрила для себе важливий факт (до речі, підтверджений науковими дослідженнями).

Дуже часто жінка неусвідомлено перестає хотіти сеkсу з єдиної причини: вона не впевнена в своїй привабливості. Власне тіло здається їй «жирним», «непропорційним», «неідеальним». Однак чоловіки цю «неідеальність» просто не помічають: в інтимні моменти вони, як і М., зосереджені абсолютно на інших речах.

Що це значить

Інтим – та сама зона, в якій можна розслабитися і прийняти себе такими, якими ви є. Розслабившись, відпустивши свої комплекси, ми збільшуємо не лише насолоду від процесу, а й підвищуємо самооцінку.

Тиждень другий: ефект новизни

Як це було

Після семи днів щоденного сеkсу парі стало нудно, з’явилося бажання зробити перерву. Але Кірсті була налаштована вирішити цю проблему. І вирішила, додавши в інтим різноманітність.

До чого це призвело

Пара перестала обмежуватися сеkсом виключно в подружньому ліжку. Були перепробувані альтернативні ділянки будинку: кухонний стіл, диван у вітальні, навіть килимове покриття в передпокої.

Що це значить

Ефект новизни стимулює сексуальне бажання. Мозок – це найбільший сексуальний орган, тому важливо постійно будити в ньому цікавість. А що, якщо спробувати так? А ось так? А інакше? Якщо дати волю дослідному інстинкту, продовжувати сеkс-марафон буде не так складно, як здається.

Тиждень третій: повторне відкриття любові

Як це було

Кірсті першою помітила за собою незвичайну поведінку: вранці після пристрасної ночі їй хотілося дати М. можливість довше поспати. Тому вона знову і знову переставляла будильник. Пристрасть, в порівнянні з першими днями марафону, стихала, а бажання піклуватися про партнера, навпаки, ставало все сильніше.

До чого це призвело

М. «відзеркалював» ставлення Кірсті. Це проявилося в сказаній ним фразі: «Мені хочеться не сеkсу. Просто в ліжку мені хочеться бути якомога ближче до тебе». Карпентер зазначає, що приблизно це ж вона відчувала під час медового місяця. Здавалося, ті призабуті стосунки повернулися в їхнє життя. Кірсті захотілося займатися з М. сеkсом знову і знову.

Що це значить

Як показують дослідження, лише 15% жінок відчувають фізіологічне бажання інтиму. А ось кожній третій потрібний мотив для збудження. Цим мотивом можуть стати теплі почуття по відношенню до партнера. «Я, мабуть, входжу в цю третину жінок», – зазначила Кірсті.

Тиждень четвертий: сеkс-реанімація стосунків

Як це було

Усвідомлюючи, що марафон добігає кінця, пара захопилася сеkсом як ніколи раніше. У хід пішли і експерименти, і перегляд порн0. Дійшло до того, що М. і Кірсті зайнялися сеkcом прямо в машині, куди сіли, щоб поїхати в гості до друзів.

До чого це призвело

До кінця 30-денного експерименту обидва були абсолютно змучені. В першу ніч після марафону Кірсті і М. вже не хотілося інтиму. Зате хотілося просто лежати в обіймах один одного. «Я була впевнена, що ми візьмемо як мінімум тиждень перепочинку: настільки ми вимоталися, – згадує Кірсті. – Але замість цього ми знову зайнялися коханням всього через два дні».

Що це означає

Щоденні заняття коханням дійсно здатні покращити емоційний зв’язок в парі. Іноді все, що потрібно стосункам, щоб знову стати ідеальними, – це подібна сеkс-реанімація. Принаймні, саме до такого висновку прийшла Кірсті.

Бонуси для організму

Підтримка теплоти і любові в парі, прийняття свого тіла – далеко не всі бонуси, які може подарувати сеkс-марафон. Науково доведено, що регулярні інтимні стосунки:

  • Знижують ризик серцевого приступу на 50%.
  • Підвищують іммунітет.
  • Здатні стати альтернативою фітнес-тренуванням середньої інтенсивності, впливаючи на зайву вагу і стан м’язів.
  • Зменшують больові відчуття різного походження, включаючи головний біль та болі при ПМС.
  • Знижують ризик розвитку раку простати у чоловіків.
  • Покращують сон за рахунок підвищеного вироблення розслабляючого гормону окситоцину.

А це означає, що сеkс – ліки не тільки для душі, але і для тіла. Приймати їх курсом – прекрасний спосіб вирішити масу життєвих проблем.

За матеріалами

Дата публікації: 16.07.2021 img Поділитися