Дім Майстер-клас

Що можна зробити з піддонів своїми руками? 50 найкращих ідей для дому, саду, городу, подвір’я і декору

Із дерев’яних піддонів можна зробити безліч корисних і красивих речей, причому змайструвати їх своїми руками під силу практично кожному господарю. Це екологічно чистий і довговічний матеріал, який коштує недорого. Знадобиться всього кілька піддонів, щоб зробити садові або домашні меблі, гойдалки, шезлонги, лежаки, лавки, тумби, полички, контейнери для квітів, різноманітні органайзери і стильний декор. Ми зібрали найкращі ідеї для натхнення!

Нині садові меблі із піддонів перебувають на піку популярності. І це не тільки тому, що деревина міцна і довго прослужить, а при цьому піддони – досить бюджетний матеріал. Насамперед, вони екологічні – це зараз у тренді. Із піддонів можна виготовити практично будь-які меблі: столи, стільці, тумби, полички, дивани, лежаки, гойдалки, шезлонги… Поле для фантазії безмежне!

Красивий вигляд мають багатоярусні квітники або грядки. Тим паче вертикальне озеленення – хіт дизайну останніх років. Також із піддонів можна зробити високі контейнери для квітів у горщиках або й навіть паркан-огорожу для тераси або зонування ділянки, в елементи якого можна посадити декоративні рослини або салатну зелень.

Піддони досить легко переробляти, навіть якщо у вас немає спеціальних інструментів. Деревину можна покрити ґрунтовкою, лаком або фарбою, або ж залишити необробленою, щоб мала максимально природний вигляд. Ідей безліч, ми для вас зібрали найцікавіші!

Дата публікації: 04.06.2020 img Поділитися