Життєві історії Сім'я

Що кожна мама хоче попросити у своїх дорослих дітей, але боїться

Цінуйте маму, поки вона жива! Бо коли її не стане, ваше життя зміниться назавжди…

Найближча і найрідніша людина в нашому житті – це мама. Від дотиків її губ завжди ставало тепліше. Мамині руки – краще за ліки, вони рятували нас і від фізичного болю, і від душевних ран.

У дитинстві ми завжди прибігали до мами, щоб вона разом з нами розділила радість, або поспівчувала невдачі. Мамина любов –всесильна, вона нас завжди оберігає, де б ми не були, допомагає знайти вірну дорогу в житті.

Ми подорослішали під маминим всемогутнім крилом, одружувалися, більшості з нас, довелося покинути рідні місця в пошуках свого місця в житті.

Ми залишили за собою не тільки дорогі серцю місця, але і саму вірну, улюблену і безмежно потрібну нам людину – свою матусю.

Як часто Ви відвідуєте, або телефонуєте своїй матусі? Сьогодні нам доводиться жити в шаленому життєвому ритмі, намагаючись досягти своїх цілей і втілити в життя найбільш заповітні мрії, якими марили ще в дитинстві. У підсумку, ми не можемо собі дозволити просто так, без приводу, приїхати до рідної домівки. Залишаються лише короткі розмови по телефону.

Якби Ви знали, як це мало! Наші мами так багато хотіли б нам сказати. Але не хочуть заважати, бояться здатися нав’язливими. Кожна мама хоче турботи, підтримки, шани.

Турбота

Для мами ми завжди залишаємося маленькими дітьми. Вона так само за нас переживає, як і в дитинстві. І не важливо, скільки нам років. Постарайтеся частіше дзвонити мамі. Повірте, вона так сильно цього чекає.

Підтримка

З роками наші мами не молодіють. І те, що раніше їй вдавалося зробити легко і швидко, зараз, напевно, вимагає великих зусиль. Зробіть їй такий подарунок. Просто приїхавши допомогти по господарству. Адже сама вона ніколи Вас про це не попросить, не захоче заважати Вашому розкладу життя.

Шанування

Мама, як і всі люди, може помилятися. Не тримайте образи в собі, а просто спробуйте її зрозуміти. Жодна мама не заслуговує образливого ставлення до себе, і не важливо, що вона зробила. Вона на все готова заради своїх дітей. Завжди говоріть мамі, що Ви її дуже любите. Адже ми не знаємо, скільки у нас на це залишилося часу.

Бережіть батьків! Кажіть, як сильно ви їх любите, щоб потім усе життя не шкодувати про те, що не сказали найважливішого.

Джерело

Дата публікації: 10.01.2020 img Поділитися